full screen background image
Search
Salı 23 Temmuz 2019
  • :
  • :

“Zor ama güzel bir ligdi, bitti”

“Zor ama güzel

bir ligdi ve bitti”

 

1.Lig yolunda play-off çeyrek finalinde hedefine veda eden Kocaeli Birlikspor’umuzun teknik direktörü Fatih Akyel, “İyi oynadık ama kaybettik. Turu geçemediğimiz için üzgünüz. Zor ve güzel bir lig bizim için bitti” dedi

Maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan teknik direktörümüz Fatih Akyel, “Kazanmak için oynadık. Zaten başka şansımız da yoktu. Kazanmak için bütün hamleleri yaptık ama maalesef saldırırken ilk golü yedik. İkinci golün bizim için pek bir önemi yoktu. İyi bir futbol oynadık. Avantajımızı ilk maçta kaybetmiştik. Turu geçemedik, üzgünüz. Lig bitti. Güzel bir lig oldu. Zor şartlarda çalıştık. Bu şartlara rağmen oyuncular buralara kadar getirdi. Onlara teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

TEŞEKKÜR EDERİM

Cezalı Onur Garip ve sakatlığı nedeniyle kadroda olmayan Kürşat Ergun Aydın’ın eksikliğinin hissedilip hissedilmediğinin sorulması üzerine ise Akyel, “Kürşat ve Onur’un yokluğunu tabii ki aradık. Bizim önemli oyuncularımız. Onur’un pivot santraforluğu ve yıpratıcılığı bizim için önemliydi. Ama cezalıydı, Kürşat da sakattı. Onları da burada görmek isterdik. Maalesef olmadı. Nasip. Bundan sonraki senelerde Kocaeli Birlikspor inşallah yukardaki liglerde oynar. Bizimle birlikte sezon boyunca sevinen ve üzülen tüm taraftarımıza ve Kocaeli Birlikspor Ailesi’ne teşekkür ederim” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir