full screen background image
Search
Cuma 19 Ekim 2018
  • :
  • :

Yo-Yo Testi yüzleri güldürdü

Hafta sonu Antalya Lara’da devre arası kampına başlayan takımımız bugün sabah antrenmanında Yo-Yo Testi’ne tabi tutuldu. Oyuncularımızın aerobik güç ölçümünün yapıldığı test için önce parkur hazırlandı. Ardından oyuncularımız 3 gruba ayrıldı ve sırayla, 2 bip sesi arasında 20 metrelik parkuru artan tempoda koştu. Bip sesinde dönüşü tamamlayamayan oyuncumuz önce ihtar edildi, ardından testten çıkarıldı.

SONUÇLAR GÜZEL

Futbolcuların performansından memnuniyet duyan teknik direktörümüz Fatih Akyel, “Eksiklerimizi tamamlıyoruz. İyi bir kamp geçiriyoruz. İnşallah sakatlık yaşamayız. 2 gündür iyi başladık. Bugün de oyuncularımıza test yaptık. Test sonuçlarından memnunuz. Kapasitelerini arttıran oyuncularımız var. Bundan dolayı mutluyuz. Ama bu testlere göre antrenmanlar yapıp daha da artacağını biliyoruz. Ligin ikinci devresinin zor geçeceğini biliyoruz. 14 gün boyunca en iyi şekilde hazırlanıp eksiklerimizi tamamlayıp ikinci yarının ilk maçında galip gelmeyi istiyoruz” dedi.

 

analiz emre-ozturk emrecan-yildizhan fatih-akyel fatih-kiran grup-1 grup-2 grup-3 izlediler kritik sira-beklerken teste-hazirlik yuzler-guldu

 
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir