full screen background image
Search
Çarşamba 13 Kasım 2019
  • :
  • :

Yılın ilk antrenmanı yaptık

TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden Körfez Spor’umuz bugün yeni yılın ilk antrenmanını yaptı. Kırmızı-Beyazlılar’ımızda teknik ekibe kaleci antrenörü Sertan Saral da dahil oldu

SERTAN SARAL DA KATILDI

Ligin ikinci yarısının hazırlıklarına iki günlük aradan sonra başlayan Körfez Spor’umuz bugün 2019’un ilk antrenmanını yaptı. Teknik direktörümüz Ömer Faruk Uzuner ve yardımcı antrenörümüz Adem Aydemir’in nezaretinde sahada önce toplantı yapıldı. Toplantıda yeni kaleci antrenörümüz Sertan Saral oyuncularımızla tanıştı. Kulübümüzün ilk profesyonel lige ve ardından 2.lige yükseldiği sezonlarda futbolcu olarak Kırmızı-Beyazlı camiamıza hizmet eden Sertan Saral kulübümüzün yeni kaleci antrenörü olarak göreve başladı.

İKİ GRUP OLARAK ÇALIŞTIK

Alt yapıdan oyuncularımızın da dahil olduğu antrenmanda dayanıklılık ve kuvvet çalışması yapıldı. İki grup olarak çalışma yapan futbolcularımızdan bir grup antrenmanın ikinci bölümünde dar alanda çift kale maç yaparken diğer grup küçük antrenman sahasına geçerek kuvvet çalışmasını sürdürdü. Kalecilerimiz ise yeni kaleci antrenörümüz Saral ile birlikte takımdan ayrı çalıştı. Antrenmanın son bölümünde dar alanda oyuna katıldı.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir