full screen background image
Search
Salı 16 Temmuz 2019
  • :
  • :

Yıldırım Demirören: Sizi takdir ediyorum

 

demirören ve arslan - Kopya

 

Kulübümüzü uzaktan takip ettiğini belirten TFF Başkanı Yıldırım Demirören, “Başkalarından medet ummak yerine proje üretmenizi takdir ediyorum. En kısa zamanda maçınızı izlemeye geleceğim” dedi

 

Gençlik ve Spor Başkanı Akif Çağatay Kılıç’ın bakanlıkta 2. ve 3. Lig kulüp başkan ve temsilcilerini ağırladığı toplantıda hazır bulunan TFF Başkanı Yıldırım Demirören Kocaeli Birlikspor’umuzu takip ettiğini belirtti. Toplantıya kulübümüzü temsilen katılan Sportif Direktör Çağrı Arslan ile bir süre sohbet eden ve federasyona da davet eden Demirören, “Kulübünüzü uzaktan takip ediyorum. Şuanda iyi bir noktadasınız. Kocaeli gibi bir şehri üst ligde bir takımın temsil etmiyor olması büyük bir eksiklik. Bunun biz de farkındayız. 2-3 senedir üst lige çıkma hedefine oldukça yaklaşıyorsunuz. İnşallah bu sene başarır, hedefinizi gerçekleştirirsiniz” dedi.

DİĞERLERİNE ÖRNEK OLSUN

Öte yandan kulübümüzün geçen sezon oyuncusu olan Erhan Yılmaz’ın kulübümüzü alarak başkanlığını yürütmesini ve genç idarecilerin görev yapmasını takip ettiğini belirten TFF Başkanı Demirören, “Kocaeli’ye belki gelemiyorum. Ancak sizi uzaktan izliyorum. En kısa zamanda da mutlaka maçınıza geleceğim” dedi. Son olarak kulübümüzün mobil uygulamasına da değinen Demirören, “Çalışmalarınızı takdir ediyorum. Başkalarından medet ummak yerine kendi projelerinizi üretmenizi, bu yönde çaba harcamanızı takdir ediyorum. İnşallah diğer kulüplerimize de örnek teşkil eder” şeklinde konuştu. Sportif direktörümüz Çağrı Arslan, başkan Demirören’e pişmaniye hediye etti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir