full screen background image
Search
Cuma 22 Kasım 2019
  • :
  • :

Yarımcaspor’dan takımımıza destek

Yarımcaspor’dan

takımımıza destek

Kısa bir süre önce göreve gelen Yarımca Spor Kulübü’nün yeni yönetimi takımımızı antrenmanda ziyaret ederek başarılar diledi, “Size güveniyoruz” diyerek tatlı ikramında bulundu

 

İlçemizin amatör takımlarından Yarımca Spor Kulübü’nün bir süre önce göreve gelen yeni yönetim kurulu üyeleri takımımızı antrenmanda ziyaret ederek başarılar diledi. Oyuncularımıza ve teknik ekibimize antrenmandan sonra tatlı ikram eden kulüp başkanı Selçuk Güner, muhasip Mahir Akar, yönetici Hasan Durmuş ve denetim kurulu üyesi Şenay Korkmaz Kırmızı-Beyazlılar’ımıza inandıklarını kaydetti.

SİZE GÜVENİYORUZ

Bir süre kulüp başkanımız Erhan Yılmaz ve başkan vekilimiz Ozan Keser ile sohbet eden ve antrenmanı izleyen kulüp yöneticileri takımı beğendiklerini ifade etti. Yönetim adına oyuncularımıza kısa bir konuşma yapan Hasan Durmuş, “Sizleri 6-7 yıldır takip ediyorum. Ömrümüz var oldukça sizlerle birlikte olacağız. Size güveniyoruz. Başarılı olacağınızdan şüphemiz yok. İnşallah en kısa zamanda sizinle tekrar bir araya geleceğiz” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir