full screen background image
Search
Cuma 19 Nisan 2019
  • :
  • :

Vergül: En kötü 1 puanla dönebilirdik

Vergül: En kötü 1 puanla dönebilirdik

 

2-0’dan 2-2’ye getirdiğimiz ancak 3 puana giderken 3-2 mağlup olduğumuz Eyüpspor maçını değerlendiren teknik direktörümüz Cem Sinan Vergül, “Müthiş bir geri dönüşten sonra yediğimiz gol ve puansız dönmek bizleri üzdü” diye konuştu

Maçı değerlendiren teknik direktörümüz Cem Sinan Vergül şunları söyledi: “Oyuna iyi başlamadık. Zaten yediğimiz 2 golden belli. Biri uzun mesafeden yapılan ortayla gelen gerçekten iyi bir gol. Sonrası penaltı. O ana kadar oyunu fazlasıyla geride kabul ettik. 2 golden sonra oyuncularımız da bunun yanlış olduğunu çözdü. Sonraki dönüş gerçekten bizim için müthiş oldu. Puan almadan dönmemiz işten bile değildi.

CİDDİ AÇIKLAR YAKALADIK

2.yarıda onların bize belli süre sonra arkada ciddi açıklar vereceğini düşünüyorduk. Nitekim öyle oldu. Kontralar yakaladık, açıklar bulduk, eksik yakaladık ama iyi değerlendiremedik. Bu arada taca attığımız bir toptan talihsiz bir gol yedik. 2-0’dan geri dönüp öyle bir gol yemek insanı üzüyor. Karşı takımın ne kadar aciz duruma düştüğünü herkes gördü. Buradan en kötü bir puanla ayrılabilirdik. Bu çocuklar bunu fazlasıyla hak ediyordu fakat yapacak bir şey yok.

HEMEN UNUTACAĞIZ…

Yine skora çok bakmayacağız. Neleri iyi yaptığımıza ve yapamadığımıza bakacağız. Çarşamba kupa maçımız var. Hemen bu maçı bırakıp, hatalardan ders alıp, yaptığımız iyilerin üzerine eğilerek ona odaklanacağız. Peşinden 3 gün sonra yine lig maçımız var. Tekrar yenilenmemiz ve mağlubiyeti unutmamız lazım. Çocukları emeklerinden ve mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum.

HAKEM VE KARARLARI

Hakemle ilgili söylemler bizim için bahane olur. İkinci gol ofsayttı. Kalecinin ceza sahası dışında elle kestiği, gol yapacağımız pozisyon vardı, tek adam kalmıştı. İhraç etmedi, sarı kart verdi. Söylenecek çok şey var ama bunlar puanları geri getirmeyecek. Biz kendi hatalarımıza bakacağız. Hakemin yaptığı hatalar bizi üzüyor ama hakemi ilgilendiriyor” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir