full screen background image
Search
Salı 12 Kasım 2019
  • :
  • :

Vali Hüseyin Aksoy’a ‘Hoş geldiniz’ forması

Vali Hüseyin Aksoy’a

‘Hoş geldiniz’ forması

 

Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz ve beraberindeki yöneticilerimiz kısa süre önce Kocaeli Valiliği görevine başlayan Hüseyin Aksoy’a ‘Hoş geldiniz’ ziyaretinde bulundu. Vali Aksoy, “Her zaman yanınızdayım” dedi

Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz beraberindeki yöneticilerimiz; Ozan Keser, Zafer Şahin, Murat Koçver, Nevzat Bayram, Orhan Güzel, Bayram Oral, Abdullah Köse, Yahya Öztürk, Çetin Zerenoğlu, Faruk Karakuzu ve İrfan Özkartal ile birlikte haziran ayında Diyarbakır Valiliği’nden kentimize atanan Kocaeli Vali’miz Hüseyin Aksoy’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Başkanımız Yılmaz ve yöneticilerimizi makamında kabul eden vali Aksoy’a üzerinde “Hüseyin Aksoy” yazılı kulübümüzün 41 numaralı kırmızı forması ve atkımız hediye edildi.

GENÇLER İÇİN ŞANSSINIZ

Daha önce görev yaptığı il ve ilçelerdeki çalışmalarından dolayı çok sayıda takdirname ve teşekkür belgesi alan vali Hüseyin Aksoy başkanımız ve yöneticilerimizle bir süre sohbet etti. Kulübümüzü takip ettiğini belirten vali Aksoy kendi öz kaynaklarına yönelen ve üreten bir kulüp profilini gördüğünü, futbolun içinden gelen insanların kulüp yönetmesinin çocuklar ve gençler için şans olduğunu ve her zaman yanımızda olacağını söyledi.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir