full screen background image
Search
Perşembe 23 Mayıs 2019
  • :
  • :

Vali Güzeloğlu’ndan 5-0’lık Galibiyet Selfisi

 

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Keçiörengücü’nü 5-0 yenen Kocaeli Birliksporlu futbolcularla, soyunma odasında galibiyet sevinci selfisi çekildi.

vali01

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu Keçiörengücü karşılaşması sonrası Kocaeli Birliksporlu futbolcuların soyunma odasına giderek, galibiyet sevinçlerine ortak oldu. Her zaman desteklerinin devam edeceğini belirten Vali Güzeloğlu, futbolcularla da 5-0 galibiyet selfisi çekilmeyi unutmadı. Daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kocaeli Valisi Güzeloğlu, Bu kente marka değeri katan, bu kenti temsil eden, her kuruma destek olacaklarının altını çizdi. Vali Güzeloğlu,” Öncelikle başta teknik heyetimiz olmak üzere futbolcularımızı ve taraftarlarımı tebrik ediyorum. Güzel bir maç oldu.Seyir zevki yüksek olan, kaliteli  bir maçtı. Skor açık ve net oldu.

vali05vali04

90 DAKİKA DİSİPLİNİ BOZMADIK

Aslında 5-0 yendiğimiz rakibimiz,ligde bizimle yarışan güçlü bir takımdı. Skor sakın yanıltıcı olmasın . Bizim takımımız çok çok iyiydi. 90 dakika sahada basılmadık yer bırakmadı. Futbolcularımızın 4-0 öndeyken bile 89.dakikada gol bulması, oyun disiplininden asla kopmadığını gösterdi. Bu güzel bir olaydı. Kocaelimiz her alanda ülkemizin belirleyici bir şehridir. Bunu spor alanında da en öteye taşımak,en üst düzeyde ve zirvede olmak adına takımımız Kocaeli Birlikspor’da bu güzel sonuçta bizleri buluşturmuş oldu.”dedi.

vali04 vali02

FUTBOLDA DA SÜPER LİGDE OLACAĞIZ

Vali Güzeloğlu,”Kocaeli kenti zaten süper ligde olan bir kent, şimdi sıra futbolda da süper ligde olan bir takımın olması.Bunun için gayretimizi mücadelemizi sürdürüyoruz. Seyircilerimizde çok teşekkür ediyoruz. Tek küfür dahi olmadan centilmence bir karşılaşma izlediler. Takımımızdan bu galibiyetlerin devamını diliyorum ve bekliyorum. Hedefimiz bu ligden sonraki bir üst ligde de şampiyon olarak süper lige çıkmak. Bunu başaracağız. Kocaeli’ye ait tüm değerler bizlerin değeridir. Her takımımızın başarısı bizim ortak sevincimizdir.”dedi.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir