full screen background image
Search
Cumartesi 21 Eylül 2019
  • :
  • :

VALİ GÜZELOĞLU’NA TEŞEKKÜR

 

Kocaeli Birlikspor’un yeni Başkan Ziya Tüzer geç kaldığı için yeni yönetim adına Başkan vekili  Erhan Yılmaz konuştu. Erhan Yılmaz, “Önce Sayın Valimize, Belediye Başkanlarımıza, diğer emeği geçen büyüklerimize çok teşekkür ediyorum. Bunu ilk kez söylüyorum: Onursal Başkanlık için Belediye Başkanımız İsmail Baran’ın en doğru isim olduğunu düşünüyoruz, kendisini ziyaret edip bu düşüncemizi aktaracağız” dedi

“BİRLİKSPOR OLARAK DEVAM EDECEĞİZ”

Başkan Vekili Yılmaz, yarışma hakkının kendilerine verilmiş olmasıyla ilgili olarak, “Kocaeli ve ilçe için doğru seçimdi.  Gerekli işlemleri bitirdik, bugün itibariye kulübü devraldık. Yeni bir yönetim oluşturacağız. Hissedarların toplanması zaman aldı, biraz geç kalındı. Bu geç kalmadan dolayı yetiştiremeyeceğiz diye kulübün adını da değiştirmedik. Kulübün adı Kocaeli Birlikspor olarak devam edecek.” Dedi.

 “BU KENTİN ÇOCUKLARINA SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Başkan Vekili Erhan Yılmaz yeni sezonda futbol oynayıp oynamayacağıyla ilgili olarak, “ Aslında oynamak istiyorum ancak Ziya Başkan çok sıcak bakmıyor. Kulüple ilgilenmemiz gerekiyor, oynayıp oynamayacağımı zaman gösterecek” dedi. Yılmaz, yerli kaynağı kullanmaya özen göstereceklerini belirtti, “ Duygusal olmadan Kocaeli’nin çocuklarına sahip çıkmak istiyoruz” dedi. Erhan Yılmaz, takımın menajerinin Çağrı Aslan olduğunu söyledi.

ERHAN YILMAZ VE FAHRETTİN KANDEMİR EL SIKIŞTI

TAVAN FİYATIMIZ 200 BİN LİRA

Başkan Vekili Yılmaz, “ Çağrı benim uzun yıllardır arkadaşım, sevdiğim bir kişi. Bize büyük yardımı olacaktır, ayrıca basının muhatabı da kendisidir” dedi.  Yılmaz, transfer ücretleriyle ilgili de bilgi verdi, “Tavan fiyatımız 200 bin TL, kesinlikle bu rakamın üzerine çıkmayacağız. Sağ olsun geçen yılki kadromuzda yer alanlar fedakarlık yaptılar. İyi bir Kadro oluşturacağız. Kocaeli Birlikspor olarak ziveye oynayacağız” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir