full screen background image
Search
Çarşamba 20 Şubat 2019
  • :
  • :

Vali Güzeloğlu: Yanınızdayım

Ligdeki başarılı gidişatın tesadüf olmadığını belirten Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu, “Kentimizin marka değerlerini sahiplenmek ve en güzel yerlere taşımak bizim sorumluluğumuzdur. Birlikspor’umuzun yanındayım. Şampiyon olacaklarına inanıyorum” dedi
 
Vali Hasan Basri Güzeloğlu bugün kulübümüzü ziyaret etti. Futbolcularımızı ve teknik heyetimizi antrenmanda ziyaret eden ve bir süre çalışmayı izleyen vali Güzeloğlu takımın başarısının tesadüf olmadığını ve şampiyonluk yolunda başarılar dilemek, desteklerini sunmak için ziyaret ettiklerini belirtti. Vali Güzeloğlu’nun ziyaretinde; Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci ve İl Jandarma Komutan Albay Mehmet Karadeniz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Fikret Çetin Kale ve Körfez İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Aydın hazır bulundu.
DESTEK OLMAYA GELDİK
Esprili üslubu ve spora yaklaşımıyla büyük sempati uyandıran vali Hasan Basri Güzeloğlu önce antrenman sahasına geldi. Bir süre antrenmanı izleyen Güzeloğlu, “Körfez’de Kocaeli Birlikspor’umuzun hakikaten çok başarılı giden performansında kulüp başkanımız, teknik heyet ve futbolcularımızla birlikte olmak, onlara desteklerimizi sunmak ve hedefledikleri şampiyonluk yolunda başarı dilemek için ziyaret ettik” dedi.
BAŞARI TESADÜF DEĞİL
Konuşmasında önemli açıklamalarda bulunan vali Güzeloğlu, “Kocaeli’nin tüm marka değerlerini sahiplenmek ve onları el birliğiyle en güzel yere taşımak bizim sorumluluğumuz ve hedefimizdir. Futbolun toplumsal karşılığında Kocaeli’miz en ötesini ve en iyisini hem hak ediyor, hem de bunu gerçekleştirecek zenginlik ve derinliği taşıyor. Kocaeli Birlikspor’umuz bulunduğu ligde son derece başarılı takım kimliği, spordan gelen genç başkanı, genç teknik heyeti, destek veren kaymakamımız ve belediye başkanımız takımın bugünkü yerinin tesadüf olmadığını ve bu kararlılıkla hedefine emin adımlarla ilerlediğini gösteriyor. Bu başarının devamını hem diliyor, hem destekliyorum” şeklinde konuştu.
TOPARLANMA DÖNEMİ
İlimizdeki bütün takımları sahiplendiklerini ve sporda yeni bir dönemden geçildiğini vurgulayan vali Güzeloğlu, “Kocaelispor, Kocaeli Birlikspor ve diğerleri… Hepsi bizim takımlarımız. Hepsinin gelecekte Kocaeli ismiyle en güzel yerlerde olması da bizim hedefimiz. Kocaeli her alanda Türkiye’nin belirleyici ve tanımlayıcı büyük şehri. Şüphesiz sporda ve futbolda da iddiamızı ortaya koymamız gerekiyor. Bu dönemi toparlanma, sirkelenme, gelişme dönemi olarak görüyorum. İnşallah sezon sonunda mutlu sonlara ulaşacağımızı, Birlikspor’umuzun hedeflediği şampiyonlukla buluşacağını ve bir üst lige çıkacağına olan inancımı yeniliyorum” ifadelerini kullandı.
KIRILMA MAÇI OLACAK
Hafta sonu İstanbulspor A.Ş. ile oynanacak maçın önemine de değinen vali Güzeloğlu, “Erhan’ı oyunculuğundan da tanırım. O zaman da başarılıydı. Şimdi başkan olarak da son derece başarılı. Hepimiz bu çabanın içerisindeyiz. Birlikspor bu hafta önemli bir maç oynayacak. Kırılma noktası, belki de liderlikle ilgili bir final olacak. Spor ahlakı içinde güzel bir maç ve sonucunun bizim için güzel olmasını diliyor ve bekliyorum. Kulüp yönetimine, teknik heyete, futbolcu kardeşlerime ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi. Ardından teknik direktör Fatih Akyel ile bir süre sohbet etti. Kaptan Fatih Öztürk nazarında tüm futbolculara tatlı ikram eden vali Güzeloğlu oyunculara hem teşekkür etti, hem başarı diledi.
HEDEFE ULAŞACAKTIR
Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can ise “Takımımızın inşallah ilimizin ve ilçemizin göz bebeği olacağını ve hedefine ulaşacağını ümit ediyorum. Başarılar diliyorum” dedi.
HAK ETTİĞİ YERDE DEĞİL
Onursal başkanımız olan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Kocaeli’de spor hak ettiği noktada değil. Bu manada bütün takımlarımızı hak ettiği noktaya taşımak için canla başla bir çalışmaya girmemiz lazım. Bu manada sayın valimizin ve sayın bakanımızın büyük destekleri var. Emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum. Birlikspor’umuzun her zaman yanındayız. Ligin sonunda takımımızı inşallah şampiyon olarak göreceğiz. Bu konuda üzerimize düşeni yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz. ‘Sporun başkenti Körfez’ diye boşuna demedik. Sporu ilçemizde hak ettiği yere taşımak için gayret ediyoruz. Niyetler halis olunca el birliğiyle zorlukların üstesinden geliyoruz, gelmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

hep-birlikte-2KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

kaptan-fatih-ozturkKONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir