full screen background image
Search
Pazartesi 21 Ekim 2019
  • :
  • :

Üzgünüz, Ancak Mücadelemizi Sürdüreceğiz

 

Hatayspor mağlubiyeti sonrası Kocaeli Birlikspor teknik direktörü İsmail Ertekin, üzgün olduklarını ifade ederek, matematiksel olarak şanslarının sürdüğü sürece mücadelelerini devam ettireceklerini ifade etti.

IMG_1231

Hatayspor karşısında rakibine 1-0 yenilenerek Play-Off umudunu azaltan Kocaeli Birlikspor’da moraller bozuk. Yeşil siyahlı takımın teknik adamı İsmail Ertekin, üzgün olduklarını ifade ederek matematiksel olarak şanslarının sürdüğü sürece mücadelelerini devam ettireceklerini ifade etti. Hatayspor karşılaşmasında maçın son anında hakemin kararlarına itiraz sonucu tribüne gönderilen Teknik Direktör İsmail Ertekin, şunları söyledi.” Hatayspor karşılaşmasına çok önemli dört futbolcumuzdan yoksun çıktık. Özellikle defansta Ufukhan, Engin, Emre Balak, ileride de Üstün gibi önemli bir futbolcumuz yoktu. Bunlara sığınmamamız gerekiyor gerçi.

IMG_1237

İlk yarıda başa baş bir oyun sergilemiş olsak ta önemli bir pozisyon bulamadık. Maalesef kaptırdığımız bir topla kalemizde golü bulduk. Kötü bir mağlubiyet aldık. Bu yenilgiyle Play-Off şansımız iyice azalmış olsa da matematiksel olarak şansımız sürdüğü sürece futbolcularımla mücadelemizi sürdüreceğiz. Karşılaşmanın hakemiyle sadece verdiği kararların yanlış olduğunu söyledim. Ancak beni tribüne gönderdi. Maçtan sonra hakem daha sonra benden özür diledi. İçeride iki İzmir temsilcisi ile karşılaşacağız. Bu hafta Lider Göztepe’yi konuk edeceğiz, kalan maçlarımızı kazanarak Play-Off’a kalmak istiyoruz. ”dedi.

IMG_1094
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir