full screen background image
Search
Salı 23 Temmuz 2019
  • :
  • :

Uğur Işıkal : Elendik ama eğilmedik

Uğur Işıkal : Elendik ama eğilmedik

 

Maçın son saniyesine kadar mücadele ettiklerinin altını çizen çalışkan kanat oyuncumuz Uğur Işıkal, “İstediğimiz sonucu alamadık ama sahadan başımız dik ayrıldık. Zorlu ve yorucu bir sezonu noktaladık” değerlendirmesinde bulundu

Oyunun başından sonuna kadar mücadeleyi bırakmayan ve rakip defansına sağ kanatta zor anlar yaşatan başarılı oyuncumuz Uğur Işıkal, “Yaşadığımız sıkıntılara rağmen sahaya çıkıp elimizden geleni yapmaya gayret ettik. Sezon boyunca özverili davrandık. Kulübü sahiplendik. Ancak aşamadığımız bazı sorunlar hepimizin yaşamını olumsuz etkiledi. Buna paralel olarak devre arası giden oyuncu arkadaşlarımız oldu ve transfer yasağının kaldırılamamasından dolayı takviye yapamadık, kadro zenginliği şansımız olmadı. Lig boyunca sakatlık ve cezai durumlar oldu. Çok maç yapmanın üzerine oyuncu rotasyonu imkanımız olmadığı için gerektiği gibi dinlenemedik ve bir süre sonra performans düşüşü başladı.

BAŞIMIZ DİK AYRILDIK

Tüm bunlara rağmen biz yeniden takım olarak ayağa kalktık ve en zorlu maçlardan alnımızın akıyla çıktık. Takımımızı Play-Off’a taşıdık. Zorlu ve yorucu bir sezonu Erzurum’da oynadığımız Play-Off çeyrek finali eleme maçıyla noktaladık. Maçın son saniyesine kadar mücadele ettik. İstediğimiz sonucu alamadık belki ama sahadan başımız dik ayrıldık. İyisiyle kötüsüyle ligi tamamladık. Öncelikle takım arkadaşlarımı içinde bulunduğumuz koşullara rağmen takımı bu noktaya taşıdıkları için tebrik ediyorum. Ardından az sayıda da olsa bizleri yalnız bırakmayan taraftarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir