full screen background image
Search
Cuma 23 Ağustos 2019
  • :
  • :

U-19 kalecimiz Enes Kılıç: Burada mutluyum

Enes Kılıç: Burada

olmaktan mutluyum

 

Her gün Sakarya’dan gelerek U-19 takımımızın kalesini daha iyi koruyabilmek için antrenmanlara katılan 17 yaşındaki genç kalecimiz Enes Kılıç, “Birlikspor’da olmaktan mutluyum. Hedeflerim için burayım ve pes etmeyeceğim” diyor

A takımımızla antrenmana çıkan U-19 takımımızın kalecisi Enes Kılıç “haftanın konuğu” oldu. 17 yaşındaki Enes İzmit Endüstri Meslek Lisesi AMP 12.A Makine Bölümü’nde okuyor. Sakarya’da yaşayan Enes her gün okulu ve antrenmanları için İzmit’e ve Körfez’e gelip gidiyor. Çiftçilikle uğraşan babasının desteğini arkasına alan Enes birçoğu eski takım arkadaşı olan A takımı oyuncularımızı kendi ailesi gibi görüyor. Onlarla antrenmana çıkmayı özlediğini de sözlerine ekliyor.

BURADA MUTLUYUM

Zorluklara karşı pes etmenin kendisine yakışmadığını belirten genç kalecimiz Enes Kılıç, “Hedeflerim var ve onlara ulaşmak için ben bu fedakarlıkları yapmak zorunda hissediyorum. Pes etmek bana göre değil. Sakaryagücü’nden buraya geldim ve burada 3. yılım. Geldim çünkü; buranın benim için basamak olduğunu ve beni iyi yerlere taşıyacağını biliyorum. Arkadaşlarım da benim ailem gibi. Hepsini çok seviyorum. Burada olduğum için mutluyum” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir