full screen background image
Search
Pazartesi 27 Mayıs 2019
  • :
  • :

Tuzla’ya günübirlik gideceğiz

Takımımız Tuzla’ya

pazar günü gidecek

Bugün eğlenceli teknik-taktik antrenman yapan ve pazar günü Tuzlaspor karşısında puan ve puanlar arayacak olan Kocaeli Birlikspor’umuz deplasman maçına günübirlik olarak gidecek

 

Tuzlaspor maçının hazırlıklarını sürdüren Kocaeli Birlikspor’umuz bugün oldukça eğlenceli teknik ve taktik antrenman yaptı. Tam kadro çalışan Kırmızı-Beyazlılar’ımızda tedavisi süren Emrecan Yıldızhan da takımla birlikte çalıştı. Takımımız antrenmanın ardından tesislerde kampa girdi. Berat Aydın, Emirhan Subaş ve Onur Behiç Özalgan’ın sarı kart sınırında bulunduğu takımımızda cezalı ya da sakat oyuncumuz yok.

GÜNÜBİRLİK GİDECEĞİZ

Öte yandan Kocaeli Birlikspor’umuzun deplasman programı da netleşti.  Takımımız Tuzlaspor deplasmanına günübirlik olarak gidecek. Pazar günü sabah 11.00’de Brunga Tesisleri’nden hareket edecek olan Kırmızı-Beyazlılar’ımız doğrudan Tuzla Belediye Sahası’na gidecek ve maçtan sonra da tekrar tesislere dönecek.

KAMP KADROSU ŞÖYLE:

Birlikspor’umuzun 18 kişilik kamp kadrosu şöyle: Onur Behiç Özalgan, Muhammed Demir, Atakan Narin, Batuhan Boyoğlu, Berat Aydın, Berat Demir, Emirhan Subaş, Emrecan Yıldızhan, Kemal Kazan, Mehmet Mustafa Yıldızaç, Melih İnan, Muhammet Özkal, Raif Uzuner, Semih Üstün, Senih Sergen Şenses, Talha Özler, Tayyip Seymen, Yahya Kemal Baki.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir