full screen background image
Search
Cuma 22 Kasım 2019
  • :
  • :

Transfer açılabilir

Teknik direktörümüz Ömer Faruk Uzuner’İn maç sonu açıklaması:
A TAKIMA ÇIKACAKLAR

Körfezspor Teknik Direktörü Ömer Faruk Uzuner şöyle konuştu; “Doğantepespor teknik ekibine ve yöneticilerine teşekkür ederim. Güzel bir müsabaka oldu. Oyuncularımızın tamamını görmek için 3 farklı on birle 90 dakika oynadık. 32 oyuncumuza forma şansı verdim. Bilindiği gibi alt yapılarımızı ligden çektik. Oradan 11-12 oyuncuyu A takımla antrenmanlara aldık. Aralarında yeterli gördüğümüz birkaç oyuncu var, A takım kadromuza kazandıracağız, diğerlerine de teşekkür edeceğiz. Onlar da başka yerlerde şans bulup yollarını çizecekler inşallah.

İLK HAZIRLIK MAÇI

5 oyuncumuz gitti, hizmetlerinden dolayı onlara teşekkür ediyoruz. Buna karşın 6 tane geçen yıldan kalan oyuncularımız vardı, onlarla anlaştık, ikinci yarı onlarla devam edeceğiz. Yeni kadromuzla ilk kez hazırlık maçı yaptık. Geçmişten gelen borçlar vardı. Transfer kapalı ve maddi imkansızlıklarımız hat safhada. Buna karşın destek de alamıyoruz. Çok büyük zorluklarla mücadele ediyoruz. Teknik ekip, personel ve futbolcularımız büyük özveri gösteriyor. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sezon başında da söylediğim gibi sonuna kadar mücadele edeceğiz. Acıtasyon yapmak için konuşmuyoruz. Gururlu mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz.

TRANSFER AÇILABİLİR

Puan durumu ve kadro yapımıza baktığınız zaman kümede kalma şansımız var ve bunun için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Transferi açma gibi bir durum söz konusu olabilir. TFF ile Ziraat Bankası arasındaki çalışma gündemde. Transferi açabilirsek ve bazı oyuncuları takımımıza kazandırabilirsek bize güç katarlar. Bizim lig çok üst düzey futbolculardan oluşan bir lig değil. Sahada güçlü ve iyi olan, daha iyi mücadele eden takım kazanıyor. Kadro yapımızı transferle güçlendirebilirsek 3 puanlık sistemle aradaki puan farkını kapatmak da mümkün. Üst üste kazanacağımız 3-4 maç bizi havaya sokar ve rakiplerimizi tedirgin eder. Açamazsak da mevcut oyuncularımızla son maça kadar mücadele edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. 2 veya 3 hazırlık maçı daha yapacağız” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir