full screen background image
Search
Cumartesi 21 Eylül 2019
  • :
  • :

Trabzonlular’a konuk olduk

Körfez Trabzonlular Derneği, sporculuk kariyerinde Trabzonspor’da da oynayarak Karadenizliler’in sevgisini kazanan teknik direktörümüz Fatih Akyel, Trabzonlu oyuncumuz Burak Keskin, teknik heyetimiz ve yöneticilerimizi ağırladı

Kulübümüzün Sportif Direktörü Çağrı Arslan, teknik direktörümüz Fatih Akyel, yardımcı antrenörümüz Recep Yazıcı, kaleci antrenörümüz Yusuf Köknar, başarılı oyuncumuz Burak Keskin ve malzemecimiz Hüseyin İncehasan dün akşam Tütünçiftlik’te bulunan Körfez Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği’ne misafir oldu. Ziyarette dernek başkanı Nurettin Okutan, yönetim kurulu üyeleri; Ali Osman Baş, Ali Kemal Dilaver, Murat Şendoğan, Fatih Olgun, Mustafa Akın, Mustafa Keskin, Fatih Kurtuluş, Osman Akova, Muharrem Okutan, Adem Akova, Uğur Kardeniz, Şaban Akova, Volkan Soyyiğit, Abdullah Erdoğanoğlu ve üyeler hazır bulundu.
MAÇLARA GELECEKLER
Oldukça keyifli sohbetin edildiği ziyarette teknik patronumuz Fatih Akyel’in sporculuğunda herkesin hafızalarına kazınan maçlar, kulüplerin durumu, Kocaeli Birlikspor’un başarısının sırları, geçmişten kalan kırgınlıklar masaya yatırıldı. Eğlenceli anların yaşandığı ziyarette dernek başkanı Nurettin Okutan daha önceki yıllara dayalı kırgınlıklarının olduğunu ancak artık bunu geride bırakmaya hazır olduklarını belirtti, ilk adım olarak da yarınki Keçiörengücü maçına tüm yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gelerek tribünde yerlerini alacaklarını söyledi.
FORMAMIZ BURAK’TAN
Teknik direktörümüz Akyel ve Trabzonlu oyuncumuz Burak Keskin tüm takım arkadaşlarının imzasının yer aldığı kendi formasını dernek başkanı Okutan’a hediye etti. Ayrıca sportif direktörümüz Arslan 61 adet kombine kart takdim ederek maçlarımızda yerlerinin hazır olduğunu söyledi, kulübümüzün uygulamalarını takip etmelerini istedi. Kulübün mobil uygulamasını kullandıklarını kaydeden dernek başkanı Okutan ise “Elimizden gelen destekle arkanızdayız. Kulübe küsülmez. Maça da geleceğiz. Ziyaretinizden de büyük memnuniyet duyduk. Yanınızdayız” dedi.
GENÇLERE AKYEL SÜRPRİZİ
Ziyaretin ardından sporculuğunda Trabzonspor’da da forma giyen teknik direktörümüz Fatih Akyel dernek lokaline geçerek ağırlıklı gençlerden oluşan masalarla selamlaştı. Beklemedikleri anda Fatih Akyel’i karşılarında gören gençler “Televizyondan izliyorduk şimdi karşımızda” diyerek şaşkınlıklarını gizleyemedi. Bir süre gençlerle sohbet eden Akyel, bol şans dileyerek yanlarından ayrıldı.

 

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

dernek lokalinde

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir