full screen background image
Search
Pazartesi 27 Mayıs 2019
  • :
  • :

Tempo Her Geçen Gün Artıyor

 

Hazırlıklarını Afyon’da sürdüren Kocaeli Birlikspor, teknik ve taktik idmanlara ağırlık vermeye başladı.İdmanlarda tempo ise her geçen gün artıyor.

tempo artıyor (10)tempo artıyor (8)

Bu sezon PTT 1.Lig’i hedefleyen Kocaeli Birlikspor sezon öncesi hazırlıklarını Afyon’da sürdürmeye devam ediyor. Afyon Budan otelde kamp yapan Kocaeli Birlikspor’da Teknik Direktör İsmet Taşdemir deyim yerindeyse futbolcuların pestilini çıkarıyor. Kondisyon, teknik ve taktik çalışmalar yapan yeşil siyahlılar, sabah ve akşam olmak üzere günde çift idman yaparak hazırlıklarını sürdürüyor. Sakatlıkları bulunan Onur Garip ve Raif takımdan ayrı topsuz çalışırken, Teknik direktör Taşdemir, kanat ve defans  oyuncularına özel idmanlar yaptırıyor. Duran toplarda etkili olan isimlerden Ufukhan ve Onur Okan ise takımdan ayrı olarak frikik atışları çalıştı.

tempo artıyor (3)tempo artıyor (2)

Öte yandan hazırlık kampını Kocaeli Birlikpsor’lu yöneticilerden Zeki Yüksel le Kemal Demir’de yakından takip ediyor. Takıma sonrada dahil olan golcü futbolcu Abdullah Halman ise yardımcı antrenörler nezaretinde ek idmanlar yaparak eksiklerini tamamlıyor. 25 Ağustos’a kadar kamp çalışmalarını Afyon’da sürdürecek olan Kocaeli Birlikspor,daha sonra  lige kadar hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürecek. Kocaeli’de birde hazırlık maçı yapmayı hedefleyen Teknik patron İsmet Taşdemir lige kadar çalışmaları tamamlayacaklarını ifade etti.

tempo artıyor (5)tempo artıyor (4)
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir