full screen background image
Search
Cuma 23 Ağustos 2019
  • :
  • :

Telefonu göster, indirimi kap

 

ünlü futbolcu mehmet yılmaz hesabından paylaştı

 

Kocaeli Birlikspor Mobil Uygulaması’nda firma katılımları ve taraftar indirimleri artıyor. Sürekli güncellenen indirimli firmaları takip edebilen vatandaş alışverişinde ya da hizmet alımlarında telefonundan uygulamayı göstererek kazançlı çıkacak

 

TELEFONU GÖSTERECEK

Kocaeli Birlikspor Mobil Uygulaması büyük ilgi görüyor. Özellikle ilçede güzel bir hareketlilik başlayan mobil uygulama projesinde esnaflar hem reklamını yapıyor, hem kulübe destek oluyor. Uygulamayı indiren vatandaş ise hem kulüpteki gelişmelerden haberdar oluyor, hem de esnafın kendilerine sunduğu indirimlerden yararlanıyor. Her geçen gün reklam veren firma sayısı artarken uygulamayı kullanan vatandaşa yapılan indirimler de aynı derecede artıyor. Taraftar sadece cep telefonundan uygulamayı kullandığını göstermesi halinde indirimi kazanıyor.

İNDİRİM VEREN FİRMALAR

Projenin sahaya açıldığı ilk haftada mobil uygulamaya verdikleri reklamın yanı sıra uygulamayı cep telefonuna indirenlere yıl sonuna kadar özel indirim veren firmalar şöyle; Aytekin İletişim (yüzde 20 indirim), Mondomio (yüzde 10 indirim), Elka Ticaret (yüzde 10), Snoopy Pizza (yüzde 10), Brunga Tekel Shop (yüzde 10), VIP Clup (yüzde 10), Baykuş Cafe (30 TL ve üzeri harcamada yüzde 10) , Saray Dekorasyon (yüzde 10) ve Ekol Fotoğrafçılık (yüzde 5). Vatandaşlar bu işyerlerine telefonlarındaki Kocaeli Birlikspor uygulamasını gösterdikleri takdirde indirimlerden yararlanabilecekler.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir