full screen background image
Search
Cuma 22 Kasım 2019
  • :
  • :

Teknik kadromuz tamamlandı

Genç kadroyla sezon hazırlıklarına başlayan Kocaeli Birlikspor’umuzda Fırat Çakmak ve Doğukan Başcan’ın da kadroya dahil olmasıyla teknik ekip tamamlandı

 

FIRAT ÇAKMAK DA BAŞLADI

2017-2018 sezonunun hazırlıklarına başlayan 2.Ligteki takımımız Kocaeli Birlikspor’da çalışmalar hızlı başladı. 32 oyuncuyla sabah ve akşam olmak üzere günde çift antrenman yapan Kırmızı-Beyazlılar’ımızda  bu sabah aerobik dayanıklılık antrenmanı yapıldı. Sol ön pozisyonda oynayan 1998 doğumlu Gökhan Yılmaz’ın da çağrıldığı antrenmanda kaleci antrenörümüz Fırat Çakmak da yerini aldı.

TEKNİK KADRO TAMAMLANDI

Akşam gerçekleştirilen antrenmanda ise kondisyonerimiz Doğukan Başcan’ın da dahil olmasıyla teknik ekip tamamlandı. Topla ısınmayla başlayan antrenman core çalışmasıyla sürdü, tempolu koşuyla sona erdi. Antrenmanının ardından oyuncular kulüpte kampa alındı. Antrenmanda gençlerin oldukça istekli oluşu dikkat çekti.

KAMP PROGRAMI HAKKINDA

32 kişilik genç oyuncu kadrosunu kampa alan teknik direktörümüz Cem Sinan Vergül, “Çalışmalara başladık. Henüz alışma ve antrenmanlara uyum sağlama aşamasındayız. Yavaş yavaş ne durumda olduklarını göreceğiz. Tempomuz da buna bağlı olarak hızlı bir şekilde yükselecek.  Ağustos ayının başına kadar buradayız. O zamana kadar sıkı çalışacağız ve hazırlık maçları yapacağız. Sonrasında daha fazla hazırlık maçı yapmamıza olanak tanıyacak yerde yaklaşık 15 günlük kamp yapacağız.

OYUNCULARIMIZI İZLİYORUZ

Oyuncularımızın kapasitelerini izliyoruz. Çoğu bir arada oynamış genç arkadaşlarımız. Bir kısmı A takımda bulundu. Beraber neler yapabileceklerini göreceğiz, değerlendireceğiz. İleriye dönük olarak da kentimizdeki yetenekli oyuncuları tarayacağız. Planımız; ‘Nasıl futbolcu kazanırız ve mevcut futbolcuları nasıl belli bir noktaya taşırız?’ üzerine. Planlamamızda bunlar var. Başarılı bir hazırlık dönemi geçirip sezona iyi başlangıç yapmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir