full screen background image
Search
Cuma 22 Mart 2019
  • :
  • :

Teknik Heyetimiz ne söyledi?

Müsabakanın ardından kamera karşısına birlikte geçen teknik heyetimiz lige damga vuracak bir takım olma yolunda hızla ilerlediklerini vurguladı. Teknik Direktörümüz Ramiz Soydaş kazancın 3 yönlü olduğuna dikkati çekerken, Cem Sinan Vergül bu başarının sürekli hale gelmesinin daha önemli olduğunu vurguladı. Evren Esendemir maçta gergin anlar yaşadıklarına vurgu yaparken kaleci antrenörümüz Eşref Doğmenç ise kazandığımız için gururlu ve mutlu olduğunu kaydetti.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Teknik Direktörümüz Ramiz Soydaş:

İçerde oynadığımız bir maçı kazandığımız için, Körfez halkını taraftarıyla ve protokolüyle birleştiren bir maç olduğu için iki kat sevinçliyim. Bu ligin iyi ekiplerinden biriyle oynadık. Bugün dirençli oynayıp, mücadele edip onun karşılığını aldık. Bugün kazancımız; puan, direnç ve ilçemizle bütünleşme adına çok büyük. Biz kısa sürede takım olduk. Bu yapıyı daha da geliştirip, daha dirençli hale getirerek çok daha iyi bir futbol ve sonuçlar alacağımıza inanıyorum. Herkesi kutluyorum.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Antrenörümüz Cem Sinan Vergül:

Ligin iyi takımlarından birini karşılamış olduğumuz galibiyet söz konusu. Önemli olan bunun sürekliliğinin de olması. İlk yapmaya çalışacağımız iş dışardan puan ve puanlar getirmek olacak. Takım olgusunun ileriye dönük çok daha iyi işler çıkaracağını düşünüyorum. Bütün arkadaşlarımı ve emeği olan herkesi tebrik ediyorum.

 

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Antrenörümüz Evren Esendemir:

Geçen hafta talihsiz maç oynadık. Bu müsabakayla alakalı hazırlıklara başladığımızda ister istemez gergin başladık. Zaman zaman oyunun içinde bu gerginliği hissettik. Özellikle golden sonra yine gerildik. Oyunu da biraz etkiledi ve Fethiyespor’un öne çıkmasına neden oldu. Sezon başı dezavantajlarımız vardı. Geç toparlandık. Sonradan transfer olan arkadaşlarımız hazır değildi. Hala da tam istediğimiz seviyeye çıkmayan oyuncularımız var. Bu dezavantajların için de toplayabildiğimiz kadar puan toplayıp özellikle 6.-7. haftadan sonra hedeflediğimiz noktaya ulaşma adına maçları kazanacağımızı düşünüyoruz.

 

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Kaleci Antrenörümüz Eşref Doğmenç:

Bu bir takım oyunudur. Kaleci her takım için değişmez parçasıdır. İyi oynaması, takım kaptanı olması ve liderlik vasfını takıma yansıtması bizim için büyük kazanç oldu. Kazandık, gururlu ve sevinçliyiz. Bugün tabii ki sevineceğiz ama bu maç burada bitti. Lig uzun ve yolun başındayız. Önümüzdeki hafta yine müsabakalarımız var.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir