full screen background image
Search
Cuma 19 Nisan 2019
  • :
  • :

Teknik heyetimiz ne dedi?

Teknik heyetimiz ne dedi?

İlk hafta alınan mağlubiyetin ardından ilk iç saha maçında mutlak galibiyet parolasıyla takımı hazırlayan teknik ekibimiz bugünkü galibiyetin ardından neler söyledi?

İSTEDİĞİMİZİ ALDIK

Teknik direktörümüz Cem Sinan Vergül, “İki aya yakın süredir çalışıyoruz. Onlardan hiçbir zaman sonuca odaklı oyun beklemedim. Her zaman için gelişmelerini, ilerlemelerini bekledik. Geçen hafta oynadığımız maç bizim için çok iyi tecrübe oldu. Hatalarından çok ciddi dersler aldılar. Büyük mesafe kaydettiler. Bu son maçımız ya da final maçımız değildi. Her hafta maç oynayacağız ve farklı skorlarla karşı karşıya kalacağız. Bugün istediğimiz çoğu şeyi aldık. Ama biraz daha mesafe kat etmeliyiz. Hedefimiz bir tık ileri gitmek olmalı. Çok stresli, mücadeleci bir oyun oldu. Şahsen öne geçtikten sonra kazaran bir gol yesek çok üzülürdüm. Çocuklar adına çok üzülürdüm. Onların kendilerine daha fazla inanmaları için bu skor çok önemliydi. İnanıyorum ki bundan sonra çocuklar çok daha iyi maçlar çıkarak, çok daha iyi mücadele ortaya koyacaklar” dedi.

 

KARŞILIĞINI ALIYORUZ

Kaleci antrenörümüz Fırat Çakmak: Çocukların hepsinin alnından öpüyorum. Türkiye’de belki de yapılmış bir olay; 19-20 yaşında gencecik takım sahada mücadele etti. Çocuklar gerçekten yürekleriyle, istekleriyle çalışıyorlar. Karşılığını bu maçlık aldık. Bundan sonra da daha çok çalışacağız, daha çok üstüne koyacağız. İki aydır kalecilerimle birlikte çalışıyoruz. Geldiğimden bugüne kadar büyük emek sarf ettiler. Her geçen gün daha istekli, daha yoğun ve kendilerini geliştirerek ilerliyorlar. Bunun karşılığını bu maçta sahada aldığımızı düşünüyorum. İşimiz bitmedi. Bundan sonraki maçlarda da aynı ciddiyetle, hırs, azim ve istekle çıkacağız. İnşallah görevimizi layıkıyla yerine getiririz.

 

DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEYİ

Kondisyonerimiz Doğukan Başcan: Takım olarak futbolcularımızı ve hocalarımızı tebrik ediyorum. Her geçen gün üstüne koyarak gidiyoruz. Bugün de meyvesini aldık. Rakip analiz olarak da; hafta boyunca rakibimizi iyi çalıştık. Gol yesek bile nasıl yiyebileceğimizi biliyorduk. Takım da biliyordu. Bizi iyi dinlediler. Çok iyi anladılar. Ne dediysek yaptılar. 1-0 tamamladık. Goller de atabilirdik. Kazanmak dünyanın en güzel şeyi. Bize inansınlar. Bu iş olacak inşallah.

 

KAHRAMANLAR ÇOĞALACAK

Alt yapı koordinatörümüz ve yardımcı antrenörümüz Ali Gürdal: Teknik ekibe, yeni yönetim kurulu ve başkana teşekkür ediyorum. Başkanımız bu şehrin kahramanı olacak. Çünkü bu çocuklara güvendi. Bu çocukların hepsi İzmit’in çocuğu. İzmit’te bu cevherler var. Onlara 3 senedir güveniyordum. Benden çok şuan ki teknik ekibin katkısıyla çok iyi bir maç oynadılar. Hepsini alınlarından öpüyorum. Bize güvenmeye devam etsinler. Kahramanlar çoğalacak. İzmit’in çocuğuna sahip çıkıldığında neler olabileceğini herkes görecek.

 

HAYAL DEĞİL CESARET

Yardımcı antrenörümüz Ömer Faruk Uzuner: Bugün sahada aslanlar gibi mücadele eden futbolcularıma teşekkür ediyorum. Yedek kulübesinde ya da kadroya giremeyen arkadaşlarımızın birlik ve beraberliğiyle aldığımız bu galibiyet bizde doping etkisi yarattı. İnşallah bundan sonraki maçlarda da mücadelemizi en üst seviyeye getirip gerekli cevabı Kocaeli’ye vereceğiz. Biz hayalin peşinde değil, cesaretin peşinde koşuyoruz. Teknik ekibimize, yönetimimize ve başkanımıza güveniyoruz. Bizi izlemeye devam edin.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir