full screen background image
Search
Salı 12 Kasım 2019
  • :
  • :

Teknik ekip değişikliği

Kamuoyuna ve basına,

Maden Grup olarak şubat ayı içinde, ekonomik sıkıntılar sebebiyle zor günlerden geçmekte olan Kocaeli Birlik Sportif Hizmetler A.Ş. hisselerinin tamamını devralarak sportif yatırımlarımıza başlamış bulunmaktayız.

Sportif yatırımlarımız belli bir planlama çerçevesinde gerçekleşecektir.

Kısa vadeli plan ve hedeflerimiz içinde, Kocaeli Birlik Spor futbol takımımızın mücadele ruhunu kaybetmeden, kalan müsabakaları oynayıp, toplayacağı puanlarla ligi bitirebileceği en iyi seviyede tamamlamak olacaktır. Süreç devam ederken kulübümüzün geleceği için gerektiğinde planlanan hedeflerin revize edilmesi doğal olarak kaçınılmaz olmaktadır.

Bu sebeple kulübümüzün Teknik Ekip değişikliği yaşanması yönünde karar alınmış olup; Profesyonel Takım Teknik Sorumlu’muz Sebahattin Akbayrak ve ekibiyle sevgi ve saygı çerçevesinde, karşılıklı olarak anlaşarak bir görev değişikliği yaşanmıştır.

Teknik Sorumlu’muz Sebahattin Akbayrak’a, Antrenörümüz Ayhan Alemdaroğlu’na, Kaleci Antrenörü’müz Günay Eren’e ve Kondisyoner’imiz Doğukan Başcan’a verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonra ki futbol hayatlarında başarılar dileriz.

Maden Grup
Yönetim Kurulu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir