full screen background image
Search
Pazartesi 11 Kasım 2019
  • :
  • :

Teknik ekibimizde BAYRAK DEĞİŞİMİ

Teknik ekibimizde

BAYRAK DEĞİŞİMİ

Antalya kampında ikinci devrenin hazırlıklarını taktik antrenmanla sürdüren Kocaeli Birlikspor’umuzda bayrak değişimi yaşandı. Teknik direktörümüz Bülent Baturman ve ekibi görevi Sebahattin Akbayrak ve ekibine devretti

 

BAYRAK DEĞİŞİMİ OLDU

Antalya’da devre arası hazırlık kampını sürdüren Kocaeli Birlikspor’umuz bugün taktik antrenman yaptı. Antrenmandan önce teknik ekibimizde bayrak değişimi yaşandı. Ligin 14.haftasında göreve gelen teknik direktörümüz Bülent Baturman ve ekibinde yer alan; yardımcı antrenörümüz Tolga Şanbay, kondisyonerimiz Necip Koçal ve kaleci antrenörümüz Fırat Çakmak ile karşılıklı anlaşmaya varılarak yollar ayrıldı.

YENİ TEKNİK EKİBİMİZ

Kırmızı-Beyazlılar’ımız yeni teknik sorumlumuz Sebahattin Akbayrak nezaretinde antrenman yaptı. Yeni teknik patronumuz Sebahattin Akbayrak’ın ekibinde şu isimler yer alıyor: yardımcı antrenör Ayhan Alemdaroğlu, kondisyoner Doğukan Başcan, kaleci antrenörü Günay Eren, masör Şenol Özdemir. Kulübümüzün yeni sportif direktörü ise İbrahim Akkoca oldu. İdari menajerimiz Ömer Faruk Uzuner ise görevine devam ediyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir