full screen background image
Search
Cumartesi 25 Mayıs 2019
  • :
  • :

Teknik Direktörümüz Ramiz Soydaş: Kazanıp döneceğiz

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Fatih Karagümrük maçı hazırlıklarını müsabakaya uyum sorunu yaşamamak için suni çim sahada yapan Kocaeli Birlikspor’umuz oldukça moralli. Teknik Direktörümüz Ramiz Soydaş, “Pozitif enerjimizi sahaya da yansıtıp kazanıp döneceğiz” dedi

 

Spor Toto 2. Ligi Beyaz Grup 5. hafta karşılaşmasında Fatih Karagümrük AŞ deplasmanına gidecek olan Kocaeli Birlikspor’umuz maçın hazırlıklarını bugün suni çim sahada yaptığı antrenmanla sürdürdü. Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’nda 1,5 saat süren antrenmana tedavileri süren Emre Balak ve Fatih Kıran katılamadı. Antrenmanda; ağırlıklı olarak dar alanda kısa paslaşma ve çift kale maç yapıldı.

KAZANMA SÜREKLİLİĞİ

Takımın durumunu ve Fatih Karagümrük maçını değerlendiren Teknik Direktörümüz Ramiz Soydaş, “Bizler için çok zor bir maç. Sebebi de; rakibin ligde aldığı pozisyon ve durum itibarıyla onlar da son koz olarak bu maçı kullanmayı düşünüyor olabilirler. Ama biz başlattığımız ivmeyi ve kazanma sürekliliğini devam ettirmek istiyoruz.  İnşallah Karagümrük’ten de müsabakayı kazanıp geleceğiz. Hem ligdeki konumumuzu yükselteceğiz hem de kupa maçından önce de moral-motivasyonumuz yükselecek” dedi.

SUNİ ÇİM HAZIRLIĞI

Fatih Karagümrük karşılaşmasının suni çim sahada olacağını belirten Ramiz Soydaş, “Sentetik zeminin dezavantajları olabilir. Ancak bugün özellikle burada antrenman yapmamızın nedeni de; suni çim sahaya uyum sağlamak ve müsabaka ortamına daha hazırlıklı gitmek” şeklinde konuştu.  Takımın yüksek enerjisini de yorumlayan Soydaş, “Kazanmanın,  fiziksel ve psikolojik olarak pozitif yöndeki gelişmelerin etkisi mutlaka olacaktır. Biz pozitif enerjimizi inşallah sahaya da yansıtacağız ve kazanıp döneceğiz” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir