full screen background image
Search
Cuma 19 Nisan 2019
  • :
  • :

“Tecrübesiz değiliz, 2.Lig’te eksiğimiz var”

 

“Tecrübesiz değiliz

2.Lig eksiğimiz var”

 

Eyüpspor’u yenerek çıkışı sürdürmek istediklerini belirten başarılı sol bekimiz Atakan Narin, “Bize ‘tecrübesiz’ diyorlar. Katılmıyorum. Tecrübe futbol oynamaksa 10 senedir oynuyoruz. Sadece 2.Lig’de eksiklerimiz var ve bunları gidereceğiz” dedi

 

DEĞERLİ HİSSEDİYORUZ

Kapanönü’ndeki destek yemeğinde basın mensuplarının karşısına geçerek sorularını yanıtlayan sol bekimiz Atakan Narin ilk kez destek yemeğinde ağırlanmakla ilgili olarak, “Bu tür organizasyonları kendimizi değerli hissetmemizi sağlıyor. Bu kentin çocuklarıyız. Bize sahip çıkılması bizi mutlu ediyor. Bu ortamı sağladıkları için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

EYÜPSPOR’U YENECEĞİZ

Başarılı oyuncumuz Eyüpspor maçıyla ilgili değerlendirmesinde ise “Sıkı bir şekilde çalıştık. Eyüpspor’u da yenerek çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. Geçen hafta bir galibiyet aldık ama bu kimseyi yanıltmasın, bizi de rehavete sürüklemez. Biz daha da iyi bir takımız. Genç ve diriyiz. Enerjimiz de oldukça iyi. Hepimiz 3-4 senedir birlikte oynuyor, birbirimizi iyi tanıyoruz” dedi.

FUTBOLLA YENİ TANIŞMADIK

Yoğun maç trafiğine de dikkat çeken Atakan, “2 haftada 5 maç oynayacağız. Maç maç düşünerek ilerleyecek, alnımızın akıyla çıkacağız. Kazanarak ilerlemek istiyoruz. Bize herkes ‘tecrübesiz’ diyor. Neye ve kime göre tecrübesiziz? Bu görüşe katılmıyorum. Tecrübesiz değiliz. Geçen sene hepimiz Akademi Ligi’nde oynadık. Futbolla yeni tanışmadık. 10 senedir futbol oynuyoruz.

EZİLİR BİR YANIMIZ A YOK

‘Tecrübe’ dediğimiz şey futbol oynamaksa; biz zaten senelerdir futbolun içindeyiz. Sadece 2.Lig’de eksiğimiz var ve bunu da maç oynadıkça düzelteceğimize inanıyorum. Saha içinde de ezilir bir yanımız yok.  Güç olsun, kuvvet olsun, mücadele olsun. Ayrıca aramızda tecrübeli insanlar da var ki onların tecrübesinin de bize yeteceğini düşünüyorum” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir