full screen background image
Search
Salı 12 Kasım 2019
  • :
  • :

Taşdemir,”Önemli Bir fırsatı daha kaybettik

 

Birlikspor teknik patronu Taşdemir, Diyarbakır deplasmanında aldıkları yenilgiyle şampiyonluk yolunda önemli bir fırsatı daha teptiklerini söyledi.

Amedspor karşılaşmasından umduğunu bulamayan Kocaeli Birlikspor, gözünü çarşamba günü oynayacağı Tuzlaspor maçına çevirdi. Diyarbakır deplasmanından 2-1 skorla mağlup ayrılarak şampiyonluk yolunda önemli bir fırsatı daha tepen Kocaeli Birlikspor, Amedspor karşılaşmasını kazanması halinde puan farkını beşe indirecekti. Şampiyonluk yolundaki rakibi lider  Manisaspor’un son haftalarda ard arda puan kaybetmesi Kocaeli Birlikspor’u yeniden umutlandırmıştı. Ancak Amedspor maçında beklenmedik bir mağlubiyet alan Kocaeli Birlikspor büyük bir fırsatı daha elinin tersiyle itmiş oldu. Kocaeli Birlikspor’da son hedef, şampiyonluk yolunda ligde kalan tüm maçlarını kazanmak.

05

Amedspor maçı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan teknik direktör İsmet Taşdemir, şunları söyledi. “Diyarbakır deplasmanında gayet misafirperver karşılandık. Öncelikle Diyarbakır halkına teşekkür ediyorum. En ufak bir taşkınlık olmadı. Maça gelince çok sayıda gol pozisyonuna girdik. Ancak bunları gole maalesef çeviremedik. Rakibimiz maç boyunca üçkez kalemize geldi ve ikisini gole çevirdi. İyi oynadığımızı söyleyemeyeceğim ancak, mağlubiyeti de hak ettiğimizi düşünmüyorum.Kaçırdığımız fırsatları gole çevirmiş olsaydık. Maç çok farklı skorla biterdi. Bu yenilgi bizim açımızdan kötü oldu.Çok önemli bir fırsatı teptik.”dedi.

geçtiğimiz yıl amedpsoru çalıştıran ismet taşdemirin eski talebeleri

Maçın hakemiyle de ilgili açıklamalarda bulunan teknik direktör İsmet Taşdemir, “Federasyon böyle toy hakemleri, kritik maçlara göndermesin Bir takımın kaderiyle lütfen oynamasın. Hakemler hakkında hiç konuşmam ama, bu kadar taraf ve yanlı bir yönetimde de sesimi çıkarmak zorundayım. İkili her türlü avantajı ev sahibi lehinde kullandı. Maç esnasında çok kritik kararları oldu. Şimdi önümüzde Çarşamba günü oynaycağımız Tuzlaspor maçı var. Bu maçı kazanarak Pazar günü deplasmanda oynayacağımız Tokatspor maçına moralli gitmek istiyoruz.”dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir