full screen background image
Search
Pazartesi 27 Mayıs 2019
  • :
  • :

Taşdemir,Hedefimize Emin Adımlarla İlerliyoruz

 

Kocaeli Birlikspor Teknik patr onu İsmet Taşdemir “Camiamızın bizlerden hedefleri büyük. Bu hedefler doğrultusunda güzel bir ekip kurduk ve çalışmalarımızı hedeflerimiz doğrultusunda yapıyoruz.”dedi.

taşdemir02

Kocaeli Birlikspor Teknik patronu İsmet Taşdemir Afyon kampına sayılı günler kala takım hakkında genel bir değerlendirme yaptı. Taşdemir, “Camiamızın bizlerden hedefleri büyük. Bu hedefler doğrultusunda güzel bir ekip kurduk ve çalışmalarımızı hedeflerimiz doğrultusunda yapıyoruz.”dedi. Taşdemir,”Erzurum’un ardından Afyon kampıyla sezon öncesi kamplarımızı tamamlamak üzereyiz. 25 Ağustos’ta sona erecek kampın ardından futbolcularımıza üç günlük izin vereceğiz. Kalan süreyi evimizde çalışarak değerlendireceğiz. Afyon kampında grubumuzda yer alan takımlarla hazırlık maçları yapma imkanı bulduk. Hem kendi takımımızı, hemde rakiplerimizi analiz etme imkanını yakaladık. Bu bizim açımızdan yararlı oldu.”dedi.

 

taşdemir01

Yapılan transferle hakkında da genel değerlendirmelerde bulunan Teknik patron İsmet Taşdemir,”Hazırlık maçlarında aldığımız sonuçlara kimse aldanmasın. Sonuçta iyiyi yakalama adına taktiksel anlamda sahada sürekli denemeler yapıyoruz. Buda sonuca yansıyabiliyor. Bu da demek değildir ki mükemmel durumdayız. Elbette gördüğümüz eksiklerimiz var. Futbolcularımızla oturup bunları konuşuyoruz. Ligde bu hataları yapmamız gerekiyor. Lig uzun bir maraton. Bu sezon kadromuzu yeniledik. Revize ettik dersek doğru söylemiş oluruz. Yerinde transferler yaptık. Takıma çok faydalı olacak futbolcuları aldık. Hafif sakatlıkları bulunana bir iki arkadaşlarımızında takımımıza katılmasıyla birlikte sezona hazır olarak gireceğiz.”dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir