full screen background image
Search
Çarşamba 26 Eylül 2018
  • :
  • :

Taşdemir, Oyun Anlayışımızı Sahaya Yansıttık

 

Kocaeli Birlikspor Teknik direktörü İsmet Taşdemir, skor olarak sonuca gidemediklerini ancak oyun anlayışlarını sahaya yansıttıklarını ifade etti.

birlik-gumushane (9)

Kocaeli Birlikspor Teknik direktörü İsmet Taşdemir maç sonrası yaptığı açıklamada, “Sezon öncesi ilk maçımıza çıktık. Maç boyunca mücadele eden bir takım gördük. Özellikle rakibimizi gol pozisyonuna sokmama adına taktiğimiz oldu. Bunda da başarılı olduğumuzu düşünüyorum.  Maç boyunca rakibimizin net olarak bir yada iki gol pozisyonu oldu. Bize gelecek olursak bir çok gol pozisyonu bulduk. Ama bunu gole çeviremedik. İlk maçımız olmasına rağmen, oyun olarak sahaya istediğimizi yansıttık. Futbolcularımız verdiğimiz taktikleri sahada uyguladı. Onur Okana’ın ceza sahası alanında düşürülmesinden dolayı verilmeyen birde net penaltımız var. Hakem pozisyona uzak olduğu için penaltımızı vermedi. Hakemlerin art niyetli olduğunu düşünmüyoruz. 40 derecede futbol oynamak gerçekten zor. Havanında sıcak olması futbolcularımızı olumsuz etkilediğini söyleyebiliriz. Ancak futbolun içinde bu var. Aşırı sıcakta da aşırı soğukta da futbol saha oynanıyor, bunun arkasına sığınmıyoruz. Sahaya gelen bize destek olan taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu hafta deplasmanda Sivas Belediyespor ile karşılaşacağız. Puanlar için Sivas’a gideceğiz”dedi.

birlik-gumushane (3)
1 Yorum “Taşdemir, Oyun Anlayışımızı Sahaya Yansıttık

  1. halil

    3 puanla başlamalıydık ama olmadı. savunma anlayışı gerçekten iyiydi, ama hücmda Serhan’a bir orta bile yapamadık. Ali Kemal üst düzey bir futbolcu. Onur Okan’a resmen sistematik olarak devamlı faul yaptılar ama hakem kart göstermedi. Zaten ben buraya iyi bir hakem geldiğini de görmedim.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir