full screen background image
Search
Pazartesi 21 Ekim 2019
  • :
  • :

Takımımızda tempo yoğun

Takımımızda tempo yoğun

 

Bayram tatilinde çalışmaları yoğunlaştıran ve günde çift antrenman yapan takımımız sabah Yo-Yo Testi yaptı, akşam da teknik ve taktik çalıştı

 

YO-YO İLE BAŞLADI

Lige verilen arayı iyi değerlendiren Kocaeli Birlikspor’umuz günü çift antrenmanla geride bıraktı. Sabah Yo-Yo Testi yapan Kırmızı-Beyazlılar’ımız akşam da teknik ve taktik çalışma gerçekleştirdi. Sezonun başında birinci etap kampında ön test Yo-Yo yapan ve sporcuların ilk değerlerini alan teknik ekibimiz ikinci Yo-Yo testiyle kaydedilen aşamayı gördü. Sporcuların fiziksel olarak gelişme gösterdiğini ortaya koyan Yo-Yo Testi neticeleri teknik ekibimizi memnun etti.

YORUCU VE KEYİFLİ

Takımımız akşam ise antrenmana ısınma ve eğlenceli oyunla başladı. Ardından topla birlikte teknik çalışan Birlikspor’umuz oyun formatında dar alanda pas çalışmasıyla sürdürdüğü antrenmanı tam sahada maç yaparak tamamladı. Oldukça yorucu ve keyifli bir antrenmanı geride bırakan takımımızda morallerin yüksek olması dikkat çekti. Öte yandan alt yapıdan çıkarılan iki kaleci; Gökdeniz İncehasan ve Talha Baycan de kaleci antrenörümüz Fırat Çakmak nezaretinde kaleci antrenmanına katıldı.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir