full screen background image
Search
Cuma 19 Nisan 2019
  • :
  • :

Takımımıza ‘mangal’ morali

Moral yemeğinde buluştuk

 

Alt yapılardan sorumlu yönetim kurulu üyemiz Çetin Zerenoğlu’nun üstlendiği mangal organizasyonuyla kulüp yöneticilerimiz, futbolcularımız, teknik ekibimiz ve çalışanlarımız motivasyon yemeğinde bir araya geldi

 

Yarın ilk iç saha maçına çıkacak olan takımımıza kulüp başkanımız Erhan Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerimiz; Abdullah Köse, Bayram Oral, Çetin Zerenoğlu, İrfan Özkartal, Murat Koçver, Mustafa Yavaş, Nevzat Bayram, Orhan Güzel, Ozan Keser, Yahya Öztürk, Zafer Şahin moral yemeği düzenledi. Yöneticilerimizden Çetin Zerenoğlu’nun üstlendiği mangal organizasyonu tesisimizin bahçesinde gerçekleştirildi.

DOĞUM GÜNÜ KUTLANDI

Oldukça keyifli anların ve sohbetlerin yaşandığı buluşmada oyuncularımız, teknik ekibimiz ve personelimizle yönetim kurulu üyelerimiz bir araya geldi. Yöneticilerimiz ve başkanımız takımımıza onlara güvendiklerini ve inandıklarını belirterek, yarınki maçta başarılar diledi. Yemeğin sonunda yöneticilerimizden İrfan Özkartal’a sürpriz doğum günü pastası kesildi. Doğum gününün unutulmamasından dolayı büyük mutluluk yaşayan Özkartal başkanımıza, yönetici arkadaşlarına ve teknik ekibimize teşekkür etti.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir