full screen background image
Search
Pazartesi 27 Mayıs 2019
  • :
  • :

Takımımız üç günlük izinin Ardından Toplandı

 

İki haftalık Erzurum kapının ardından üç gün izin yapan Kocaeli Birlikspor, Afyon kampı öncesi Yarımca tesislerde toplandı.

01 02 03

İki haftalık Erzurum kampını tamamladıktan sonra üç gün izin yapan Kocaeli Birliksporlu futbolcular,  Yarımca tesislerinde toplanarak hazırlık çalışmalarını sürdürdü.  Üç günlük izinin ardından ilk antrenmanını gerçekleştiren yeşil siyahlılar, düz koşu ve ısınma hareketleri gerçekleştirdi. Sabah ve akşam çift idman gerçekleştiren Kocaeli Birliksporlu futbolcular, 12 Ağustos Çarşamba günü ikinci etap kamp programı için Afyon’a hareket edecek.

090506

Afyon’da Bugan otelde kalacak olan yeşil siyahlılar burada dört hazırlık karşılaşması yapacak.

141311

Öte yandan Afyon kampının programı da netlik kazandı. Kocaeli Birlikspor, 14 Ağustos Cuma günü saat 17:00’de Anadolu Üsküdarspor ile ilk hazırlık maçını oynayacak. Yeşil siyahlılar daha sonra 19 Ağustos Çarşamba günü saat 18:00’de Tokatspor ile hazırlık karşılaşması oynayacak.

0407

Kocaeli Birlikspor Tokatspor karşılaşmasının ardından 21 Ağustos Cuma günü saat 20:30’da Kıklarelispor ile bu maçın hemen ardından 25 Ağustos Salı günü ise Kahramanmaraşspor ile hazırlık maçı yapacak. Anadolu Üsküdarspor ile Kahramanmaraşspor karşılaşmalarının TRTSpor ekranlarından canlı olarak yayınlanacağı belirtildi.

121008




Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir