full screen background image
Search
Salı 12 Kasım 2019
  • :
  • :

Takımımız perşembe ANTALYA YOLCUSU

Takımımız perşembe

ANTALYA YOLCUSU

İkinci yarı hazırlık kampının birinci etabını tesislerimizde tamamlayan Kocaeli Birlikspor’umuz perşembe gecesi 2.etap kampı için Antalya’ya hareket edecek. Karayoluyla Manavgat’a gidecek olan takımımız 9 günlük kampta 3 hazırlık maçı yapacak

TFF 2.Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden ve devre arası hazırlık kampının birinci etabını yarın tamamlayacak olan Kocaeli Birlikspor’umuzun Antalya’da yapacağı ikinci etap kamp programı netleşti. 1.5 günlük iznin ardından salı günü tesislerimizde toplanacak olan Kırmızı-Beyazlılar’ımız 4 Ocak 2018 Perşembe gecesi karayoluyla Antalya’ya gidecek. 9 günlük kamp programında 3 hazırlık maçı yapacak olan Birlikspor’umuz 14 Ocak 2018 Pazar günü kentimize dönecek.

9 GÜNLÜK KAMP

Kamp programıyla ilgili bilgi veren kulübümüzün İdari Menajeri Ömer Faruk Uzuner, “İkinci yarı hazırlık kampının ilk etabını sorunsuz olarak tamamladık. Takımımız yarın tesislerimizde yeniden toplanarak antrenmanlara başlayacak. Perşembe günü gece karayoluyla Antalya’ya gidecek olan takımımız Cuma sabahı Manavgat Starlight Resort Hotel’de ikinci etap kampına başlayacak.

3 HAZIRLIK MAÇI

Takımımız 6-10 ve 14 Ocak’ta hazırlık maçı yapacak. Son gün yapacağımız hazırlık maçının ardından yeniden Körfez’e, tesislerimize döneceğiz. Takımımız yapacağı bir günlük iznin ardından tesislerimizde kampa girerek maç haftasının çalışmalarına başlayacak. İkinci yarının ilk maçını ise 20 Ocak Cumartesi günü Menemen Belediyespor ile oynayacağız” sözlerini kaydetti.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir