full screen background image
Search
Salı 12 Kasım 2019
  • :
  • :

Takımdaki UYUM Sahaya YANSIYOR

Teknik Direktörümüz Ömer Faruk Uzuner:

Takımdaki UYUM
Sahaya YANSIYOR

Maçın her iki takım lehine de sonuçlanabileceğini belirten teknik patronumuz Ömer Faruk Uzuner, “Maç berabere bitti. Sahaya çıkan her oyuncum yüreğiyle oynuyor. Takımda uyum var. Mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi

Teknik direktörümüz Ömer Faruk Uzuner maçtan sonra yaptığı açıklamada, “Ligin ikinci yarısında aramıza katılan arkadaşların uyumuyla daha da iyi bir takım olduk. Yakaladığımız ilk gol pozisyonunda da; Sergen’in orta sahanın gerisinden topu alıp rakip kaleye kadar sürüp mükemmel pasla Enes’i topla buluşturması ve neticesinde gelen gol de bu uyumun neticesidir. Biz haddimizi bilerek oynuyoruz. Rakipten ziyade kendimize bakıyoruz. Kendi gücümüzü, eksiklerimizi, artılarımızı ve yapabileceklerimizi bilerek en iyimizi sahaya yansıtmaya gayret ediyoruz. 
YÜREKLERİYLE OYNUYORLAR
Skor 2-3 olabilirdi. Rakibin de bir sürü pozisyonu var. Maç her iki takım lehine de sonuçlanabilirdi. Ama berabere bitti. Futbolcularım gerçekten büyük bir özveriyle mücadele ediyorlar. Onlara yüreklerini ortaya koydukları için tekrar teşekkür ediyorum. 3 oyuncumuz ceza ve sakatlık nedeniyle aramızda değildi. Ancak biz yine 11 kişi sahadaydık ve sahaya çıkan tüm oyuncularım formanın hakkını verdi. Çarşamba günkü maça da en iyi şekilde hazırlanmaya ve onurlu mücadelemizi sürdürmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir