full screen background image
Search
Cumartesi 25 Mayıs 2019
  • :
  • :

Sportif Direktörümüz Çağrı Arslan “Mutluluk mayısta” dedi

Başarıyı kulüpteki birlik ve beraberliğe bağlayan kulübümüzün Sportif Direktörü Çağrı Arslan, “Mayısta inşallah herkese mutluluk yaşatacağız” dedi

 

PERFORMANSIMIZ ARTIYOR

Takımın uyumunun ve performansının her geçen gün arttığını belirten kulübümüzün Sportif Direktörü Çağrı Arslan, “Gerçekten iyi bir ekibiz. Çok karakterli oyunculardan kurulu takımız. Bunun hadikapları vardı: takımın uyum süreci ve şehrin adaptasyonunu sağlamaktı. Yavaş yavaş bunları aştığımızı düşünüyoruz. Şuan bu takım yüzde 60-70 ile oynuyor. İnşallah önümüzdeki haftalarda gerçek gücümüzü göstereceğiz. Başarılı olmamamız için hiçbir neden yok.

TAÇLANDIRMAK İSTİYORUZ

Birlik ve beraberlik olmadığı sürece başarının skora yansımayacağını bizde, futbolcularımız da iyi biliyoruz. Gerçekten aile ortamımız var. İnşallah mayıs ayında herkese güzel bir mutluluk yaşatacağız. Ayrıca bize desteklerinden ötürü taraftara, futbolcularımıza, teknik ekibe teşekkür ediyoruz. İnşallah Karagümrük deplasmanından puan ya da puanlarla dönüp buradaki galibiyeti de taçlandırmak istiyoruz” diye konuştu.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir