full screen background image
Search
Cumartesi 25 Mayıs 2019
  • :
  • :

Son maça kadar savaşacağız

Kocaeli Birlikspor Teknik direktörü İsmail Ertekin Sarıyerspor karşısında alınan 1-0 mağlubiyetin ardından, Play-Off yolunda son maça kadar savaşacaklarını söyledi.

09 (Copy)ismail eretkin

Sarıyerspor karşısında ilk yarıda çok iyi işler yaptık. Net gol pozisyonları da bulduk. Ama ne yazık ki golü bulamadık. İkinci yarı daha iyi olacak diye düşünürken, maalesef gol yedik. Yediğimiz gol her şeyi değiştirerek dengeleri bozdu. Golü yedikten sonra bütün futbolcularımızda bir düşüş oluyor. İkinci golden sonra çok kötü oynadık. Takım bütünlüğü olmadığı sürece kazanamıyoruz. Kaybettiğimiz bütün maçlara bakın, hep bu panik havası yüzünden.  Bu maçlarda net gol pozisyonlarını değerlendirmeyip gol atamıyorsan, sonuç itibarıyla kaybediyorsun. Yazık oldu. Biraz daha son vuruşlarda dikkatli olmamız gerekiyor. Bu tür maçlar önemli maçlar kazanmamız gerekiyor.”dedi.

12 (Copy)ismail eretkin02

Puansız Ayrılmak Üzücü

Teknik direktör İsmail Ertekin fikstür avantajlarını lehlerine çevirmek için tüm maçlara galibiyet için çıktıklarına dikkat çekerek şunları söyledi. ”Sarıyer deplasmanından puansız ayrılmak son derece üzüntü verici. Yapacak bir şey yok. Futbolda bu tür neticeler maalesef var. Artık son maça kadar savaşacağız. Bi şekilde bu işin içerisinde olabilmek için tüm çabamızı sarf edeceğiz. Bu maçı kazanmış olsaydık büyük bir avantaj kazanmış olacaktık. Avantajımızı kaybettik sadece. Bundan sonraki maçalara bakılırsa, fikstür olarak maçlarımızı kazanmamız durumumuzda hedeflediğimiz Play-Off’a kalacağız. ”dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir