full screen background image
Search
Salı 25 Eylül 2018
  • :
  • :

Sivas Belediyespor Yakışanı Yapmalı

ismet taşdemir

 

Şampiyonluk yarışında son haftaya girildiğinde Manisaspor maçı öncesi Sivas Belediyespor teknik heyetinin tüm as oyuncularına izin vermesine, Kocaeli Birlikspor Teknik direktör İsmet Taşdemir sitem etti.

Lider Manisaspor ile son maçında deplasmanda karşılaşacak olan Sivas Belediyespor, maç öncesi tüm futbolcularına izin vermesi tepkilere neden oldu. Manisaspor karşısına yedek ve genç futbolculardan oluşan kadroyla çıkacak olan Sivas Belediyespor’a tepki gecikmedi. İlk tepki Kocaeli Birlikspor teknik direktörü İsmet Taşdemir’den geldi. Kocaeli Birlikspor teknik direktörü İsmet Taşdemir, “Yakın kaynaklardan, Sivas Belediyespor teknik heyetinin tüm takıma izin verdiğini ve hafta sonu ise yedek ve gençlerden oluşan ekiple Manisaspor karşısına çıkacağı haberini aldık. Haber bizi gerçekten çok üzdü. Sivas Belediyespor, Amedspor ile ligde iddiası olamayan iki takımdan biri. Sivas Belediyespor’un iddiasının olmaması diğer bir takımın kaderiyle oynamasını gerektirmemeli.”dedi.

NORMAL KADROSUYLA SAHAYA ÇIKMALI

Teknik direktör İsmet Taşdemir, Manisaspor’un zaten buna ihtiyacının olmadığını ifade ederek,“ Sivas Belediyespor normal kadrosuyla sahaya çıkıp mücadelesini yapmalı. Manisaspor’un normal koşullarda kazanacağı karşılaşmaya gölge düşürmemeli. Manisaspor’un zaten buna ihtiyacı yok. Ama Sivas Belediyespor’un yedeklerden ve gençlerden oluşan bir kadroyla sahaya çıkarak Manisaspor’un işini daha da kolay hale getirmesi de açıkçası pek etik değil.”dedi.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir