full screen background image
Search
Cumartesi 25 Mayıs 2019
  • :
  • :

Sırada Fethiyespor var

Kupada tur atlamanın kendileri için önemli olduğunu kaydeden teknik direktörümüz Ramiz Soydaş, hafta sonu Fethiyespor maçından da 3 puan alıp aynı coşkuyu yaşamak ve yaşatmak istediklerini söyledi

 

TUR ATLAMAK ÖNEMLİYDİ

Sakaryaspor galibiyetini ve lig maratonunu değerlendiren teknik direktörümüz Ramiz Soydaş, “Sakarya her şeyden önce komşu ilimiz. Geçmişten kaynaklanan rekabet olsa da bizimkisi futbolun içindeki dostluğa dayalı rekabet. Saha içinde yapmamız gereken her türlü centilmenliği ve misafirperverliği göstererek müsabakaya başladık. Tabiki tur atlamak önemliydi. Biz de gereğini yerine getirmiş olduk. Hedefimiz; yapabileceğimizin en iyisini yapmak ve gruplara gitmek. İnşallah bundan sonraki süreçte bir maç daha alarak gruplara kalmanın keyfini yaşamak ve yaşatmak istiyoruz” dedi.

EN ÖNEMLİ KAZANCIMIZ…

Oyuna sürdüğü kadroyla ilgili açıklamada bulunan Ramiz Soydaş, “Bizim için bu karşılaşmadaki en önemli kazançlardan bir tanesi de; lig maçlarında çok fazla şans veremediğimiz oyuncularımızı burada görebilme şansımız oldu. Onların müsabaka eksiklerini giderme adına tecrübe edinmelerini, bunun yanında da ekibimize katkı sağlayacak konumlarını görmemiz ve tespit etmemiz faydalı oldu” şeklinde konuştu.

FETHİYESPOR’A ODAKLANDIK

Teknik patron Ramiz Soydaş, “Bugünkü başarıdan ötürü bütün oyuncularımı tebrik ediyorum. Bizlere destek veren taraftarımıza, basın mensuplarına ve herkese teşekkür ediyorum. Her şeyden önce bugün burada kupa maçı olmasına rağmen bir coşku yaşandı, sevinç yumağı oluşturuldu.  Takımımız, ilimiz ve bölgemiz adına kazançtır. Ama müsabaka bizim için tamamlandı. Biz hafta sonu kendi sahamızda oynayacağımız Fethiyespor maçına odaklandık.  Ayrıca Sakaryaspor da gerçekten iyi bir ekip. Onlara da liglerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

LİGDE DE 3 PUAN COŞKUSU

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ramiz Soydaş, “Ligde özellikle çok iyi oynayıp karşılığını alamadığımız müsabakalar oynadık.  Bu hafta sonu da iyi futbolumuzu neticeyle pekiştirerek inşallah 3 puanı alıp o coşkuyu ligde de yaşamak, yaşatmak istiyoruz. Ayrıca İsmail Baran’a da teşekkür ediyorum. Onların varlıkları bizler için çok önem arz ediyor, bize güç veriyor. Gönüllerine ve yüreklerine sağlık” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir