full screen background image
Search
Cumartesi 25 Mayıs 2019
  • :
  • :

“ŞİMDİ SIRA SİZDE”

Kısa sürede kulübümüzde yönetimsel açıdan köklü değişiklikler ve takdir edilen adımlar attık. Devraldığımız günden bu yana kat ettiğimiz mesafe dikkat çekmektedir. Projelerimiz ve düzenlemelerimiz süreç içerisinde devam edecek, vakti geldikçe kamuoyu ile paylaşılacaktır. Farklı başlıklar altında çalışmalar yürütmekteyiz. Bunlardan bir tanesi de kulübümüzle taraftarımızı bir araya getirmektir. Bununla ilgili yaptığımız çalışmalar hemşehrilerimiz ve taraftarımız neticesinde karşılık bulmaya başlamıştır.

 

Ligin ilk karşılaşmasından itibaren “Tribüne gelin, takımımıza destek olun” çağrısına kayıtsız kalmayarak maçlarımıza gelen tüm sporseverlerimize minnet duymaktayız. Futbol kalitesi açısından dikkatleri üzerine çeken takımımızın maçlarımıza olan ilgi her geçen hafta artmaktadır. Koltuk kapasitemiz ise bilindiği üzere sınırlıdır. Bu nedenle; müsabaka öncesinde bilet bulabilme endişesini ortadan kaldırmak ve yaz-kış maçımıza gelen futbolseverlerimize ayrıcalık sağlamak için taraftarımızın sesine kulak vererek “Kombine Kart” kampanyası başlatma kararı aldık.

 

Fiyat ayrımı yapmadan 150 TL’den satışa sunduğumuz Kombine Kart uygulamasıyla taraftarımıza katkı sunduğumuz gibi kulübümüze de destek sağlamayı amaçlamaktayız. Bu nedenle 18 lig maçımızda ve kupa maçlarımızda geçerli olacak olan Kombine Kart’ımızın herkesin cebinde yer almasını istiyoruz.  Sadece kulübümüzde, Körfez Sosyal Tesisleri’nde ve Yenikent Lukka Cafe’de satışı yapılacak olan Kombine Kartlarımız bin adetle sınırlıdır.

 

Kombine Kart kampanyamızla birlikte ilçemizde ve kentimizde faaliyet gösteren iş adamlarımıza ve esnaflarımıza da ayrıca çağrıda bulunmak isteriz. Kentimizin adını 2. Lig’de gururla taşıyan Kocaeli Birlikspor’umuza sahip çıkmanız, maçlarda yalnız bırakmamanız ve bir üst lige çıkarken yanında olmanızı istiyoruz. Kaliteli futbolun sürmesi ve seyri güzel maçların devamı için vazgeçilmezimiz gördüğümüz kent-takım bütünleşmesinde sizlerin de yerini alması bizleri mutlu edecektir. Göstereceğiniz ilgiye ve vereceğiniz desteğe şimdiden teşekkür eder, “Şimdi sıra sizde” diyoruz.

 

Saygılarımızla.

 

Kocaeli Birlikspor Kulübü

Yönetim Kurulu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir