full screen background image
Search
Pazartesi 21 Ekim 2019
  • :
  • :

Sezonu Sakaryaspor ile açıyoruz

Birlikspor’umuz sezonu

Sakaryaspor ile açıyor

12 temmuzdan beri yoğun hazırlık süreci geçiren ve yarın Afyon’dan dönecek olan Kocaeli Birlikspor’umuz cumartesi günü Sakaryaspor ile oynayacağı maçla sezonu açacak. Sezon açılışında yeni yönetimimiz de tanıtılacak

 

TAKIM YARIN DÖNÜYOR

Afyon kampında yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Kocaeli Birlikspor’umuz kampın son iki gününü geçiriyor. Sabah akşam antrenman yaparak günü geçiren ve iki günde bir maç yaparak takımın eksiklerini gören, aynı zamanda deneyim kazandıran teknik ekibimiz süreci verimli olarak değerlendiriyor. Yapılan hazırlık maçları ve antrenmanlardaki yüklemelerin geri dönüşlerinin olumlu olması moralleri yüksek tutuyor. Bu sabahki antrenmanda da koordinatif ısınma, eğlenceli oyun ve savunma çalışan takımımızda yüksek motivasyon dikkat çekti.

AÇILIŞ SAKARYASPOR İLE

Öte yandan Kocaeli Birlikspor’umuz 19 Ağustos Cumartesi günü saat 17.00’de Sakaryaspor ile yapacağı hazırlık maçıyla yeni sezon açılışını gerçekleştirecek. Alt yapı ekibimizin, takımlarımızın ve kulübümüzün yeni yönetiminin tanıtılacağı sezon açılışında oyuncularımızda ligin ilk maçında Menemen Belediyespor’a karşı forma kapabilmek için sahada olacak.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir