full screen background image
Search
Pazartesi 11 Kasım 2019
  • :
  • :

Semih Üstün: Kimsenin korkusu olmasın

Semih Üstün:

Kimsenin korkusu olmasın

 

Başarılı bir hazırlık süreci geçirdiklerini belirten Semih Üstün, “Büyük bir sorumluluk altında olduğumuzun farkındayız. Bizim korkumuz yok. Hiçkimse de korkmasın. Terimizin son damlasına kadar savaşacağız” dedi

HİÇ KİMSE KORKMASIN…

Hazırlık maçlarında sergilediği üstün performansla dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncumuz Semih Üstün, “Çok tecrübe sayılmaz ama geçen sezon 34.hafta oynamıştık. Bu yıl işler çok daha ciddi. Büyük bir sorumluluk altındayız. Bunun farkındayız. Hiç de korkumuz yok. Terimizin on damlasına kadar mücadele edeceğiz. Kimse de korkmasın. Cidden çok iyi işler yapacağız. Bugün de 1-0 önde bitirdik” dedi.

BİRBİRİMİZE KENETLENDİK

Takımdaki ortamdan ve hazırlık sürecinden de bahseden Semih, “Yoğun bir sezon başı hazırlık dönemi geçiriyoruz. Umarım iyi olur. İkinci kamp döneminde daha çok hazırlık maçı ve alışma fırsatı olacak. Aslında alt yapıda birlikte oynamış arkadaş grubuyuz. Bu sene de birkaç tane abimiz var. Onlarla da birbirimize alışıyoruz. Ortam güzel. Sıkıntımız yok. Birbirimize kenetlenmiş durumdayız. İnşallah ligi de iyi bitireceğiz” ifadelerini kullandı.

ÖNCELİĞİMİZ TAKIMIMIZ

Bireysel performansının dikkat çekmesiyle ilgili sorulara ise alçakgönüllü yanıtlar veren Semih Üstün, “Önemli olan takım. Bireysel olarak takıma ne kadar katkı sağlarsam benim için o kadar iyi.  Ama önceliğimiz Kocaeli Birlikspor ve bu sezon ligde başarı elde etmek. Benim ya da bir başka arkadaşımın oynaması önemli değil” dedi.

BUGÜNÜ BEKLİYORDUK

Takım olarak böyle bir dönemi beklediklerinin altını çizen Semih, “Herkes böyle bir zamanı hazır bir şekilde bekliyordu. Hepimize güzel de bir fırsat doğdu. Herkes hazır olmanın meyvelerini yiyor. Bu şansı bekliyorduk ve elimizden geleni yapacağız. Destek bekliyoruz. Artık ayrım yok. Herkes İzmit’in, Kocaeli’nin çocuğu. Herkesin desteğini hissetmek istiyoruz ” şeklinde konuştu.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir