full screen background image
Search
Çarşamba 13 Kasım 2019
  • :
  • :

Semih Üstün: Gözümüzde büyütmüşüz

Semih Üstün: Gözümüzde büyütmüşüz

 Performansıyla dikkatleri üzerine çeken 18 yaşındaki orta saha oyuncumuz Semih Üstün, “Çoğumuz ilk kez profesyonel ligde oynamaya başladık. Ligi ve takımları tanıdık. Gözümüzde büyüttüğümüz takımların bizden kötü olduğunu gördük. İkinci yarı daha iyi geçecek” dedi

 

Üstün performansıyla dikkatleri üzerine çeken başarılı orta saha oyuncumuz Semih Üstün maç öncesi değerlendirmesinde, “Üst üste aldığımız kötü mağlubiyet var. Tuzla mağlubiyetini ardımızda bıraktık. İlk devrenin son maçını oynayacağız. Çalışmalarımız yüksek tempoda gidiyor. Kazanmak zorunda olduğumuz bir maç. Bodrum maçına konsantre olmuş durumdayız. Hedefimiz galibiyet. Hocamızın dediklerini sahaya yansıtmaya çalışıyoruz. Umarım galip gelip güzel bir devre arası kampı geçiririz” şeklinde konuştu.

LİGİ VE TAKIMLARI TANIDIK

İlk devreyi ve ikinci yarı beklentileri de ifade eden Semih Üstün, “İnegöl, Eyüp, Amed maçlarında kaçan puan ve puanlar var. ‘Şanssızlık’ diyelim. ‘Hayırlısı buymuş’ diyelim. Önümüzdeki maçlara bakacağız. Bu haftayla beraber 18 maçımız var. Hiçbir şey bitmiş değil. Bence ikinci yarı bizim için daha iyi geçecek. Çoğumuz burada ilk profesyonel maçlarımızı oynadık. Takımları tanıdık. Ligi tanıdık. Gözümüzde büyüttüğümüz takımlar bizden daha kötü takımlarmış, onu da gördük. İkinci yarı daha iyi geçecek” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir