full screen background image
Search
Çarşamba 26 Eylül 2018
  • :
  • :

“Saray” kahvaltısı çok güzeldi

“Saray” kahvaltısı

son derece güzeldi

Kulübümüzün yöneticilerinden İrfan Özkartal takımımıza ve teknik ekibimize Yarımca Saray Simit’te kahvaltı verdi. Oldukça keyifli geçen kahvaltıda Özkartal, “Takımımıza inanıyorum. Her zaman yanınızdayım” dedi

 

Haftaya moralli başlayan ve cumartesi günü oynayacağı Afjet Afyonspor maçının hazırlıklarını aralıksız sürdüren 2.ligteki temsilcimiz Kocaeli Birlikspor bu sabah yönetim kurulu üyemiz İrfan Özkartal tarafından kahvaltıda ağırlandı. Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, yönetim kurulu üyelerimiz; Bayram Oral, Murat Koçver ve Sami Durmuşoğlu, teknik ekibimiz, futbolcularımız ve kulüp personelimizin bir araya geldiği kahvaltıya Körfez İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Aydın da katıldı.

HEPSİNE İNANIYORUZ

Yarımca Saray Simit’teki kahvaltıya ev sahipliği yapan İrfan Özkartal takımla tesis dışında bir ortamda bir araya gelerek farklılık yaşatmak istediğini belirtti ve “Her biri birbirinden değerli ve karakterli bir oyuncu grubuna sahibiz. Teknik ekibimiz de son derece özverili. Takımımız her geçen gün oyununu geliştiriyor ve rakiplerine şaşkınlık yaşatmaya devam ediyor. İnanıyorum ki bundan sonra da güzel oyun sergileyip iyi sonuçlar alacak. Her zaman yanlarındayız” dedi.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir