full screen background image
Search
Salı 25 Eylül 2018
  • :
  • :

Sancaktepe maçını Temizel yönetecek

Sancaktepe maçını

Temizel yönetecek

 

Sancaktepe ile deplasmanda oynayacağımız karşılaşmayı İzmir bölgesinden B klasman hakem Yaşar Can Temizel yönetecek. Kariyerinde 60 maç yöneten Temizel bu sezon 5.kez 2.lig maçına çıkacak

 

HAKEMLER AÇIKLANDI

Kocaeli Birlikspor’umuzun cumartesi günü Sancaktepe Belediye Spor ile deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın hakemleri açıklandı. Müsabakada İzmir bölgesi B klasman hakemlerinden Yaşar Can Temizel düdük çalacak. Aynı bölgeden Fatih Söyler’in birinci yardımcı hakemliği yapacağı maçta Manisalı Cemalettin Gündoğdular ikinci yardımcı hakem ve Bitlis bölgesinden Ahmet Balkan dördüncü hakemlik yapacak. Karşılaşmada Nurettin Güler gözlemci, Hidayet Aygün ise temsilci olarak görevlendirildi.

HAKEMİN KARNESİ

Kariyerinde 60 müsabaka yöneten orta hakem Yaşar Can Temizel bu maçlarda 310 sarı, 26 da kırmızı kart gösterdi. Bu maçların 30’unu ev sahibi takım kazanırken 14’ünde deplasman takımı galip geldi ve 16 karşılaşma da beraberlikle sonuçlandı.  3 sezondur 2.lig maçları yöneten Temizel bu sezon ligimizde 4 maçta düdük çaldı ve 3’ü ev sahibinin galibiyeti, biri beraberlikle sonuçlanan bu maçlarda 16 kez sarı, 1 kez de kırmızı kartını kullandı. Sancaktepe’nin İnegöl deplasmanında 2-2 kaldığı maçı da yöneten Temizel en son 2 Aralık 2017’de görev aldı.

 

 
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir