full screen background image
Search
Cumartesi 21 Eylül 2019
  • :
  • :

Sancaktepe maçımızı Semih Kurt yönetecek

Sancaktepe maçımızı

Semih Kurt yönetecek

 

Pazar günü Sancaktepe Belediye Spor ile oynayacağımız maçı kariyerinde 37 maç yöneten Eskişehirli B klasman hakem Semih Kurt yönetecek

 

ARTIK 2.LİG YÖNETİYOR

Kocaeli Birlikspor’umuzun Pazar günü evimizde oynayacağı Sancaktepe Belediye Spor maçının hakemleri belli oldu. Maçımızı Eskişehir bölgesinden B klasman hakem Semih Kurt yönetecek. Kariyerinde 37 kez düdük çalan Kurt, bu sezon 2.lig maçlarında görev almaya başladı. Yönettiği iki 2.lig maçında da deplasman takımları galip geldi ve bu maçlarda hakem Kurt 10 kez sarı kartını kullandı.

GEÇEN SEZON NE YAPTI?

Kurt’un geçen sezon yönettiği 1 kupa, 1 BAL baraj ve 10 da 3.lig maçında ise 7 kez ev sahibi, 2 kez deplasman takımı kazandı, 3 maç da beraberlikle sonuçlandı. Semih Kurt kariyerindeki 37 maçta toplam 178 kez sarı kartını, 9 kez de kırmızı kartını çıkardı. Eskişehirli hakem bu sezon 2.lige terfi etti.

DİĞER ATAMALAR ŞÖYLE:

Orta hakem Semih Kurt’un yardımcılıklarını İzmir bölgesinden Hakan Betaş ile Zonguldak bölgesinden İsmail Taygun Tasal yapacak. 4.hakem ise Ordu bölgesinden Adem Cinek olarak atandı. Maçımızda Halil İbrahim Süslü gözlemci, Bülent Aral ise temsilci olarak görev yapacak.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir