full screen background image
Search
Perşembe 14 Kasım 2019
  • :
  • :

“Şaka gibi gol verdiler”


Takımın sergilediği futbolla herkesi şaşırttığını belirterek oyundan duyduğu memnuniyeti dile getiren teknik direktörümüz Ömer Faruk Uzuner mağlubiyete etkisi olan hakem kararına ise sitem etti, “Şaka gibi bir gol verdiler” dedi

Teknik direktörümüz Ömer Faruk Uzuner maçın ardından yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti: “Devre arasında kendi imkanlarımız ölçüsünde iyi bir hazırlık süreci geçirdik. Aramızdan ayrılan ve yeni katılan arkadaşlarımız oldu. Yeni katılan arkadaşlarımızın takıma adaptasyonu için ayrıca çalışma yaptık. Hepsinin eski oyuncularımız olması avantajımız oldu. Hazırlık sürecimizin meyvelerini de bugünkü maçta almaya başladık. Sonuç istediğimiz gibi olmadı ancak oyundan genel manada izleyen herkes memnun kaldı.

ŞAŞIRTIYORUZ

Oyun içeriğinde ise maç eksiği olan futbolcularımızın performansları 60-65’ten sonra düşmeye başladı. Bazı oyuncularımız 6 aydır boştaydı, maç oynamadılar. Bunu 80-90’lara çekmek için daha çok çalışacağız. Çok genç bir kadromuz ve çok ciddi ekonomik sıkıntılarımız var. Kimse bizden bu mücadeleyi beklemiyor. Karşılarında dirayetli, azimli, korkusuz bir takım gördükleri zaman şaşırıyorlar. Bugün de öyle oldu. Puan durumuna göre bizi değerlendirenler sahada öyle olmadığını gördüler.

ŞAKA GİBİ GOL

5 milyon bütçeyle kurulmuş, tribünleri dolu bir takıma karşı oynadık.  Çok da iyi oynadık. Mağlup olduk. Mazeretlerin arkasına sığınmam. Ancak bu skora hakem katkısına da değinmeden geçemeyeceğim. Mağlubiyetin faturasını hakeme çıkarmak istemem fakat verdikleri bir karar bizim puansız ayrılmamıza neden oldu. Taraflı, tarafsız herkesin gol olmadığını söylediği pozisyonda hakemler gol verdiler. Şaka gibiydi. Güçsüzlük, desteksiz olmak böyle bir şey olsa gerek” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir