full screen background image
Search
Salı 26 Mart 2019
  • :
  • :

“Sahada çok iyi oyun, dışarda dostluk vardı”

Amed Sportif Faaliyetler deplasmanından 1-0 mağlup ayrılan Kocaeli Birlikspor’umuzun teknik patronu Fatih Akyel, “Sahada iyi oyun, dışarda dostluk vardı. Atmosfer çok güzeldi. Ve çok iyi bir futbol oynadık. Kazanabileceğimiz maçtı, olmadı. Üzgünüz” dedi

ÇOK İYİ OYNADIK AMA…
Teknik direktörümüz Fatih Akyel, “Bugün kazanabilirdik de çok iyi futbol oynadık. Özellikle ikinci yarı tek kale oynadık. Rakip kontra atak yakalamaya çalıştı ama buna rağmen pek pozisyon vermedik. Önemli olan buradan puan almak veya galip gelmekti. Alamadık üzgünüz. Kazanabileceğimiz bir maçtı. Kaybetmeyi hak etmedik bugün. Uzun zaman sonra oyuncularımız ilk defa bu kadar arzulu, bu kadar istekli oynadık” şeklinde konuştu.
BİZ OYNADIĞIMIZ ZAMAN…
Seyrantepe Spor Kompleksi’ndeki atmosferin de çok güzel olduğunun altını çizen teknik patronumuz Fatih Akyel, “Buradaki atmosfer de çok güzeldi. Gerçek takımımız bu. Oynadığımız zaman rakibi kendi sahasına hapsedecek kadar iyi oynuyoruz. Takımımızın bu gücü var ama. Maalesef son haftalarda sıkıntılarımız vardı. Bunları hep dile getirdik. 3-4 hafta önce bu futbolu oynasaydık bugün buralarda olmayacaktık, yukarılarda olacaktık. Bu haftada oynamak istediler, mücadele ettiler ve gerçekten iyi futbol sergilediler. Futbolda her şey var” dedi.
HAKEMLİK BİR ŞEY YOKTU
Basın mensuplarının soruları üzerine hakem performansını da değerlendiren Akyel, “Çok aman aman bir şey olmadı. Zaman zaman maçlarda atmosferler yükseliyor. Bunlar oluyor. Hakemler her zaman çok cesur olamıyor. Ama bugün hakemlik pek fazla bir şey yoktu. Maçın başında penaltımız vardı. Onu verebilirdi. Verse oyun çok daha farklı olabilirdi. Ama olmadı. Söyleyecek ve yapacak bir şey yok” yanıtını verdi.
İYİ MAÇ VE DOSTLUK VARDI
Son olarak Amed Sportif Faaliyetler ailesinin kulübümüze duyduğu sempati ve saygıya dair soruları yanıtlayan Akyel, “İyi maç geçti. Atmosfer güzeldi. Sıkıntı olmadı, herhangi bir taşkınlık yaşanmadı. Problem çıkmadı. Sağolsunlar bizleri de iyi karşıladılar. Kimse kimseye bir şey söylemedi. Bize sataşma olmadı, biz de bir şey yapmadık. Sahada iyi maç, dışında dostluk vardı” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir