full screen background image
Search
Salı 12 Kasım 2019
  • :
  • :

Sahada çifte kutlama

Sahada çifte kutlama

Çalışma disiplini ve istekleriyle büyük beğeni kazanan, ortaya konulan oyunla da takdir kazanan oyuncularımız ve teknik ekibimiz dün doğum günü neşesi yaşadı. Kondisyonerimiz Doğukan Başcan ve kalecimiz Batuhan Kürkan’ın doğum günü sahada yumurta, un ve pastayla kutlandı

 

2 DOĞUM GÜNÜ BİRDEN
Güzel arkadaşlıkların ve örnek ilişkilerin kurulduğu takımımızda dünün en güzel anların biri de kondisyonerimiz Doğukan Başcan ve kalecilerimizden Batuhan Kürkan’ın doğum günü münasebetiyle antrenman sahasına taşınan kutlama anlarıydı. Antrenmanın sonunda yardımcı antrenörümüz Ali Gürdal’ın kondisyonerimiz Başcan’ın kafasında yumurta kırmasıyla başlayan sürpriz kutlama, unun saçılmasıyla eğlenceye dönüştü. Futbolcularımız ve teknik ekibimiz dakikalarca eğlendi, ardından Doğukan hocamız ve genç eldivenimiz için pasta kesildi.
EN GENÇ ANTRENÖR
Gazi Üniversitesi’nden 2015 yılında mezun olduktan sonra Bartın Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı’nda Antrenman Bilimi üzerine yüksek lisans yapan ve iş hayatına Osmanlıspor’da başlayan Doğukan Başcan geçtiğimiz sezon da Samet Aybaba’nın ekibinde analist-kondisyoner olarak Sivasspor ile TFF 1.Lig şampiyonluğu yaşadı. 26 yaşına giren genç kondisyonerimiz ülkemizin profesyonel liglerinde çalışan en genç antrenörü unvanına sahip.
FUTBOLLA KALIN…
Sürpriz karşısında büyük mutluluk yaşayan kondisyonerimiz Doğukan Başcan, doğum gününü unutmayan çalışma arkadaşlarına ve futbolculara teşekkür etti, “Çeyrek aşırı geride bıraktım. Hayatımda kendimi bildim bileli hep futbol vardı. İnşallah bundan sonra da olacak. Sizin için de aynı şeyi diliyorum. Futbolla kalın” dedi. Doğum günü tebriklerini kabul ettikten sonra arkadaşlarına teşekkür eden 1999 doğumlu kalecimiz Batu ise “Hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah bu sene aile olacağız ve iyi işler yapacağız” şeklinde konuştu.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir