full screen background image
Search
Salı 16 Temmuz 2019
  • :
  • :

Sağırlar Spor Kulübü: Yalnız değilsiniz

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Derince Sağırlar Spor Kulübü Derneği Başkanı Hüseyin Engin Kaya ve yönetimi kulüp başkanımız Erhan Yılmaz’ı ziyaret ederek “Yalnız olmadığınızı hissettirmek için geldik. Bizler yanınızdayız ve sizi destekliyoruz” dedi

 

Derince Sağırlar Spor Kulübü Derneği, kulüp başkanımız Erhan Yılmaz’ı ziyaret etti. Dernek başkanı Hüseyin Engin Kaya beraberindekiler; Gülden Sıkı, Fatih Derin, Göçmen Mikyas ve Ulaş Mikyas başkanımıza nezaket ziyaretinde bulunarak desteklerini ifade etti. Kulüp derneği başkanı Hüseyin Engin Kaya, “Kulübü satın aldığınızdan bu yana sizi takip ediyoruz. Birçok başarılı çalışmaya imza attınız. Takım başarılı sonuçlar alıyor. Uygulamalarınızı ilgiyle takip ediyoruz. Destek manasında üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Yalnız olmadığınızı göstermek için geldik. Allah başarılarınızı daim etsin” dedi.

DESTEĞİNİZ ÇOK ANLAMLI

Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz ise “Nazik ziyaretinizden ve onore eden sözlerinizden dolayı çok teşekkür ederim. Bizim maddi destekten önce manevi desteğe ihtiyacımız var. Ve sizlerden gelen böylesi değerli sözler ve davranışlarla daha da moral buluyor, daha çok çalışma isteğiyle doluyoruz. Bizler başardıkça bu kentin katma değeri artacak. Biz kazandıkça çevremizdekiler de kazanacak. Bizler de elimizden geldiği kadarıyla sizlerin yanında olmaya gayret edeceğiz” şeklinde konuştu.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir