full screen background image
Search
Salı 12 Kasım 2019
  • :
  • :

Sabah çabuk kuvvet, akşam taktik

Sabah çabuk kuvvet
akşam taktik çalıştık

Takımımız Afyon kampı öncesi tesislerimizdeki son günde çift antrenman yaptı. Sabah çabuk kuvvet çalışan Kırmızı-Beyazlılar’ımız akşam da taktik çalıştı

ÖNCE ÇABUK KUVVET
Yeni sezonun hazırlıklarını evimizde sürdüren ve bu sabah Afyon kampına hareket Kocaeli Birlikspor’umuzda çalışmalar dün de çift antrenmanla sürdü. Günün ilk antrenmanında çabuk kuvvet çalışan Kırmızı-Beyazlılar’ımız yorucu bir idman yaptı. Hazırlanan parkurda zamana karşı ter döken futbolcularımız iyi performans ortaya koydu. Kalecilerimizin ayrı çalıştığı antrenmanın ikinci bölümünde ise oyuncularımız iki ayrı gruba ayrılarak yarı sahada maç yaptı. Akşam antrenmanında ise ısınmanın ardından koordinasyon çalışması yapıldı. 5’e 2 oyunuyla süren antrenmanın son bölümünde ise taktik çalışıldı.
PROGRAMDA 6 MAÇ VAR
Bugün öğlen saatlerinde Afyon Çakmak Otel’de kampa girecek olan Birlikspor’umuz ilk hazırlık maçını 4 Ağustos’ta Diyarbekir Spor ile yapacak. 6 Ağustos’ta Altındağ, 8’inde Erok Spor, 10’unda Silivri ile karşı karşıya gelecek olan Kırmızı-Beyazlılar’ımız 12’sinde 5.hazırlık maçına çıkacak. Temsilcimiz kamp sürecinde son hazırlık maçını 14 Ağustos’ta Altay ile oynayacak ve 15’inde kentimize dönecek. Takımımız 2 gün izinden sonra 18 Ağustos saat 16.00’ta kulüp tesislerimizde toplanacak.

 

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir