full screen background image
Search
Cuma 06 Aralık 2019
  • :
  • :

“Psikolojik kırılmayı atlatamadık”

“Psikolojik kırılmayı atlatamadık”

Özellikle ikinci yarı daha diri, daha çok pas ve daha organize işer yaptığımızı belirten teknik sorumlumuz Sebahattin Akbayrak, “Duran toptan golü yedikten sonra psikolojik kırılmayı çabuk atlatamadık, yine gol yedik. Bugün yenildik, önümüzdeki maça bakacağız” dedi

PSİKOLOJİK KIRILMA YAŞADIK

Teknik sorumlumuz Sebahattin Akbayrak maçtan sonra yaptığı değerlendirmede;  “Maça iyi başladık. Gole kadar takımın duruşu iyiydi. Alanları kapattık, fena da oynamıyorduk. Ama duran toptan yediğimiz golden sonra işler değişti; genç ekip ve aşırı etkilendiler. Golü yedikten sonraki psikolojik kırılmayı çabuk atlatamadık ve peşinden ikinci golü yedik. Psikolojik olarak sahada sıkıntılı takımdık. İlk yarı kötü oynadık. Bire bir mücadeleye girmeye kalktık. Tecrübeli, kaliteli, dinamik, düşünmeden oynayabilen ve taktiksel manada her istenileni yapabilecek oyunculara karşı bire bire girince fiziksel olarak da avantajı kullandılar.

ZAMAN ZAMAN İYİ İŞLER YAPTIK

Devre arası sahanın her yerini iyi kullanmamız gerektiğini, topun bizde kalmasını ve pas takımı olarak oynamamız gerektiğini belirttik. Keza ikinci yarı daha diriydik, daha çok pas ve daha organize işler yaptık. Yine duran toptan gol yedik. Daha çok sahada ayakta kalmaya çalışan, ileride neler yapabileceklerini ortaya sermeleri gereken maçtı. Zaman zaman iyi işler, iyi paslar yaptık. Bu takıma karşı 8-10 pası yapabildik. İleri dönük umut veren oyun ikinci yarı ortaya koyduk ama bu maçta kötü bir sonuç aldık. Öte yandan hakem iyi maç yönetti. Bugün yenildik. Haftaya önemli bir maçımız var. En iyi şekilde bu maça çıkacağız” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir